Як завести електронний гаманець.

Електронний гаманець не відтягує кишеню, не губиться в сумочці і не рветься. Але при цьому дозволяє цілком успішно розраховуватися за придбані в Інтернеті товари та послуги. Найбільш популярні в Росії на сьогоднішній день електронні гаманці платіжної системи WebMoney і Яндекс.Деньги. Однак, якщо електронний гаманець у системі Яндекс.Деньги завести простіше простого, то, щоб створити електронний гаманець WebMoney, необхідно пройти досить складну і багатоступеневу систему реєстрації.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Накопичувач
Інструкція
1
Для того, щоб завести електронний гаманець WebMoney, в першу чергу необхідно зареєструватися в системі, перейшовши за посиланням http://start.webmoney.ru. У лівій частині вікна вам буде запропоновано ввести номер телефону, на який трохи пізніше у вигляді SMS буде висланий пароль.
2
Натискаючи кнопку «продовжити» ви переходите на сторінку «Персональних даних», де потрібно максимально докладно заповнити всі рядки формуляра. Свої дані необхідно вказувати в точній відповідності з паспортними відомостями, так як надалі вам може знадобитися авторизація своєї особистості в системі. При невідповідності відомостей, зазначених вами в WebMoney з паспортними даними, велика частина корисних і важливих функцій електронного гаманця буде недоступна. Також обов'язково вкажіть діючий адресу електронної пошти, так як на нього буде висланий пароль. Кнопка «продовжити» відкриє сторінку, на якій введені відомості потрібно буде перевірити й уточнити при необхідності.
3
Лист від WebMoney Team буде отримано на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти протягом 5-10 хвилин, після чого необхідно ввести присланий реєстраційний код на сторінці http://start.webmoney.ru/Confirm.aspx.
4
Наступний крок - перевірка номера вашого телефону. На цьому етапі необхідно відправити SMS з запропонованим набором цифр на один із запропонованих системою телефонних номерів. Оплата за SMS виробляється за тарифним планом вашого мобільного оператора.
5
Після того, як підтвердження адреси електронної пошти та телефонного номера успішно пройдено, необхідно завантажити зі сторінки http://www.webmoney.ru/rus/about/demo/download.shtml на жорсткий диск програму електронного гаманця WebMoney Keeper Classic. Процес завантаження почнеться автоматично при натисканні на посилання обраної вами версії електронного гаманця. Слідуючи інструкціям нижче файли, незабаром на моніторі з'явиться вікно програми з написом Installation Complete. Натискаючи в правому нижньому куті кнопку «Finish» ви завершите процес установки. В меню «Пуск» на своєму комп'ютері ви виявите іконку електронного гаманця WebMoney Keeper Classic у вигляді жовтого мурахи. Значить, на даному етапі процес установки йде благополучно.
6
Запускаєте програму і встановлюєте позначку в рядку «Зареєструватися в WebMoney» .слід вікно програми запропонує вам придумати код для доступу до свого електронного гаманця. Цей код потрібно записати обов'язково, так як тільки з його допомогою ви зможете здійснювати всіляке операції з гаманцем і входити в систему.
7
На наступній сторінці система буде генерувати так званий файл ключів WebMoney, після чого вам буде привласнений персональний ідентифікатор WebMoney (WMID) або, грубо кажучи, номер рахунку.
8
Наступний крок реєстрації дуже важливий і відповідальний - згенерований системою файл ключів потрібно буде забезпечити паролем і розмістити в спеціальному місці на жорсткому диску комп'ютера і для додаткового захисту інформації на знімному диску. Файл ключів може знадобитися вам тільки в тому випадку, якщо доведеться відновлювати свої права на управління рахунком в WebMoney, а це може трапитися в самих різних випадках (злом гаманця, поломка жорсткого диска, вірусна атака і пр.)
9
На останньому етапі реєстрації електронного гаманця на ваш E-mail система вишле код активації, який необхідно буде ввести в чергове вікно програми. Введення коду активації є останнім етапом реєстрації електронного гаманця.
10
Тепер можна поповнювати гаманець через термінали та відділення банків, заробляти електронні гроші в Інтернеті, здійснювати покупки в інтернет-магазинах, оплачувати за допомогою WebMoney комунальні платежі, кредити і послуги мобільних операторів.
Зверніть увагу
Докладна інформація про можливості WM Keeper Classic і демо-ролики реєстрації в системі можна знайти на страніцеhttp://wiki.webmoney.ru/wiki/show/WM_Keeper_ClassicНикогда не надсилайте паролі від електронного гаманця WebMoney через E-mail, ICQ або Skype
Корисна порада
Запишіть і збережіть на знімному диску: -пароль на вхід в програму WM Keeper Classic; -файл ключів WM (.kwm); - пароль для доступу до файлу ключів.