Як тренувати футболіста.

Щоб навчитися грати в улюблену гру мільйонів, потрібні щоденні і наполегливі фізичні тренування, а також тактичні і технічні навички. Для футболіста дуже важливо постійно тренувати м'язи ніг, розвивати швидкість, вчитися точно і впевнено бити по воротах. Для цього необхідно щодня кілька годин виконувати певний комплекс тренувань.
Вам знадобиться
  • скакалка, перешкоди, набивної м'яч, ворота
Інструкція
1
Посилено тренуйте ноги: сила в м'язах ніг необхідна для того, щоб розвивати високу швидкість. Для цього важливо щодня займатися бігом. Спочатку бігайте певну кількість кілометрів, поступово нарощуючи відстань. Пізніше переходите до бігу на дистанціях з перешкодами. Це може бути біг під гору, біг між дерев, біг по снігу взимку або по піску влітку.
2
Тренуйте ноги, виконуючи комплекс стрибків. Відмінним снарядом для футболіста є скакалка - кожен день виконуйте стрибки на обох ногах, почергово на кожній нозі, стрибки через перешкоди, комбінацію різних стрибків, а також інші вправи.
3
В якості інших вправ без м'яча виконуйте перекиди назад і вперед з різних позицій, опорні стрибки через «козла», рух стрибками між перешкодами.
4
Виконуйте вправи, використовуючи набивний м'яч вагою 2-4 кг: перекиди з м'ячем у руках, жонглювання м'ячем стегнами, головою, ногами, проведення м'яча на різній швидкості між перешкодами.
5
Виконуйте вправи, розвиваючі спритність і реакцію: киньте м'яч вгору або вперед руками, швидко кувиркнітесь вперед і встаньте. Після того, як м'яч торкнеться поверхні, проведіть його, різко змінюючи напрямку руху. Відійдіть від стінки на 8-10 кроків, з-за голови киньте в стінку м'яч. Кувиркнітесь вперед і ловите м'яч, який відскочив від стінки.
6
Наступна вправа виконуйте з партнером: розійдіться на три кроки і починайте жонглювати м'ячем ногами. За сигналом направте м'яч партнеру і прийміть його назад, після чого продовжуйте жонглювати.
7
Тренуйте техніку удару: оптимальний спосіб - бити м'ячем по воротах, в яких є воротар. Інший спосіб - бити м'ячем по стінці. Спочатку тренуйтеся бити по нерухомому м'ячу, пізніше вчіться забивати м'яч, який котиться. Після відточування таких ударів тренуйтеся, підкидаючи м'яч в повітря і відбиваючи його на льоту.