Як розбавити марганцівку.

Марганцовка, або перманганат калію - засіб, який широко застосовується при лікуванні найрізноманітніших захворювань. Даний препарат є практично в кожній домашній аптечці, але використовують його лише в розчиненому вигляді. А як же його правильно розбавляти?
Інструкція
1
Співвідношення марганцівки і води залежить від того, для яких цілей ви застосовуватиме препарат. Ось кілька найпоширеніших захворювань, для яких вам може знадобитися розбавлений перманганат калію.
2
При гострих отруєннях знадобиться промивання шлунка, для цього приготуйте 0.02-0.01 відсотковий водний розчин марганцівки. Врахуйте, що частина кристалів може не розчинитися відразу, тому спочатку зробіть насичений розчин, а потім додавайте в нього воду для створення потрібної концентрації.
3
Якщо необхідно промити і провести дезінфекцію поверхневих ран, розводьте марганцівку до кольору червоного вина, робіть 0.02-0.01 відсотковий розчин. При проносі розводить марганцівку до блідо-рожевого кольору.
4
Якщо з'явилася необхідність обробляти шкіру, уражену вітряну віспу, то неуражені ділянки обробляйте блідо-рожевим розчином марганцівки, а вкриті висипом - 5-процентним розчином.
5
При укусах отруйних змій для промивання ран використовуйте концентрований 10-відсотковий раствор.Прі термічних опіках важливо враховувати саму ступінь опіку, тобто чим він сильніший, тим вище концентрація марганцівки. Найчастіше вам допоможе 2-5 розчин.
6
Якщо необхідно обробити невеликі порізи, садна на руках приготуйте розчин рожевого кольору і потримайте в ньому руки.
7
Якщо вас турбує сильна пітливість ніг, то робіть блідо-рожевий розчин, в який треба буде опускати ноги щодня на 10-15 хвилин.
8
Також слабкий розчин марганцівки (0,01-0,1%) використовуйте для промивання очей при опіках, а також потрапляння дрібних сторонніх тіл.
9
При ангіні і скарлатині скористайтеся блідо-рожевим розчином і полощіть їм горло.Прі герпесі, що спливає на слизових оболонок рота, промивайте ротову порожнину 0.02-.0.1 процентним розчином.
10
При захворюваннях гінекологічного та урологічного характеру використовуйте спринцювання і промивання за допомогою 0.02-0.1 процентного розчину.
11
Головне при використання марганцівки пам'ятати, що під час приготування розчину варто дотримуватися обережності, а також використовувати тільки ті розчини, в яких кристали препарату повністю розчинилися.