Як підібрати колір пудри. вибір тону пудри по сезону.

Пудра з'явилася ще в найдавніші часи і це не дивно, адже рівний колір особи завжди був ознакою жіночої краси. Сьогодні пудрою також користуються багато представниць прекрасної статі, при цьому найважливіше при виборі пудри - це правильно підібрати її колір .
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви користуєтеся і тональним кремом, і пудрою, підібрати тон останньої вам буде максимально просто. У цьому випадку необхідно придбати пудру тієї ж фірми, що і тональний крем, бажано того ж колір а. Якщо компанія-виробник пудру не випускає, або ж вам не подобається її текстура, при виборі орієнтуйтеся саме на колір тонального крему. Так ви навіть можете прийти в магазин, нанести на руку свій звичний крем і там же пробувати тон пудри. Найбільш близький за колір у варіант - ось вірний вибір.
2
Вибираючи пудру, нанесіть невелику її кількість на перенісся і подивіться на себе при денному світлі. Якщо пудра не буде помітна на шкірі - ви вибрали вірний відтінок.
3
При виборі тону пудри для вечірнього макіяжу ви можете використовувати лілові і бежеві відтінки. При цьому перші допоможуть освіжити колір особи, другий - приховати дрібні дефекти і почервоніння шкіри. Однак врахуйте, що для денного макіяжу такі тони не підходять. Кольори пудри, які краще вибирати для денного макіяжу - рожеві й золотаві.
4
У тому випадку, якщо ви підбираєте пудру для вечірнього макіяжу і хочете виглядати молодше, ви цілком можете вибрати тон, який трохи світліше натурального колір а вашої шкіри.
5
Для вечірнього макіяжу також прекрасно підійде і практично прозора мерехтлива пудра. Підбирати колір такий пудри зовсім не потрібно, адже вона універсальна і підходить як дівчатам з аристократично блідою шкірою, так і смаглявим дамам. Однак врахуйте, що при нанесенні потрібно бути максимально акуратною, інакше ви ризикуєте з ефектною дами перетворитися на справжнє посміховисько.
6
Не так давно на ринку з'явилися і пудри з бронзірующей ефектом. Зазвичай вони представлені лише в одному універсальному колір е. Відразу врахуйте, що використовувати такі пудри занадто білошкірим дівчатам не варто, адже вони будуть сильно контрастувати з колір ом шкіри обличчя. А ось смагляві дівчата купувати таку пудру і використовувати її можуть без частки сумнівів.