Як прибрати червоність шкіри.

Почервоніння шкіри особи може бути викликана безліччю різних причин: починаючи від надмірного перебування на сонці, закінчуючи обмороженням або точковим вугрового почервонінням. Почервоніння може бути викликано порушенням кровообігу в шкірі або впливом зовнішніх подразників.
Інструкція
1
Як тільки ви помітили почервоніння, відразу ж змастіть його розслаблюючим кремом. У тому випадку, якщо воно виникло внаслідок сонячного опіку, використовуйте крем не тільки з розслаблюючим, але і зволожуючим і остуджують ефектом.
2
При сонячному опіку або ж опіку від солярію шкіру також можна змащувати картопляним соком або кислим молоком. Чудово допомагає крохмаль, який потрібно накладати на шкіру кілька разів на добу. Можна також застосовувати компрес з соку алое, міцного чорного чаю або ж настою ромашки. До речі, алое - це універсальний засіб від почервоніння шкіри , тобто використовувати його можна при будь-якому дратівливому факторі. У тому випадку, якщо причиною почервоніння шкіри послужив хімічний препарат, відразу обполосніть обличчя теплою проточною водою.
3
Якщо причиною почервоніння стали розширені судини, капніть на проблемне місце краплі для очей. Якщо подразнення викликали прищі, використовуйте спеціальні точкові засоби для боротьби з ними, які у великому асортименті представлені в магазинах.
4
Щоб приховати почервоніння шкіри , важливо і правильно підібрати забарвлення одягу. Врахуйте, що вибравши одяг ніжних, пастельних кольорів, ви тим самим, привернете небажану увагу до обличчя. Крім того, варто уникати червоного кольору, а також деяких відтінків зеленого. Поки від почервоніння шкіри обличчя ви не позбудетеся, потрібно вибирати такі кольори одягу, як чорний, фіолетовий, темно-коричневий.