Як бути успішною людиною.

Багато заявляють, що успіх залежить від удачі. Часто доводиться чути, що ті, хто перебуває на вершині успіху - везунчики, татові синки і так далі. Однак, удача не настільки сліпа, як здається. Головне підійти до цієї примхливої пані із правильних позиції.
Інструкція
1
Отже, що собою являє успішна людина? Перше немаловажна умова для успіху закладено в самому слові «успіх». Успішна людина - це той, який завжди встигає. Зараз чимало книг присвячено мистецтву таймменеджмент. Таймменеджмент - це мистецтво управління своїм часом. Той, хто знайде його ази і втілюватиме отримані знання на практиці, буде воістину успішною людиною. Допомогти скрізь і завжди встигати вам можуть органайзер, неважливо, в паперовому або електронному вигляді, мобільний телефон, щоб завжди бути на зв'язку і не пропустити важливий дзвінок і особистий автомобіль. Володіння автомобілем значно спрощує переміщення і дозволяє не залежати від примх автоперевізників.
2
Друга риса успішної людини - цілеспрямованість. Щоб бути успішним, треба вміти ставити цілі і досягати. Почніть з малого. Поставте мету вставати щоранку протягом тижня рано і робити невелику пробіжку. І виконуйте це без всяких виключень. Через тиждень подивіться, чи вийшло це у вас. Разом з самим фактом виконання поставленого завдання ви отримаєте приємний «побічний» ефект у вигляді поліпшення самопочуття та зовнішнього вигляду.
3
Самовдосконалення. Людина, що прагне до успіху, ніколи не стоїть на місці і в плані розвитку своїх здібностей, знань, умінь, навичок. Повірте, семінари відвідують не просто для галочки, а для того, щоб знайти нові інструменти в своїй роботі.
4
Спілкування з успішними людьми. Добре, коли є можливість поспілкуватися з людьми, які вже досягли успіху в своїй галузі. Це можливість отримати цінний досвід, а також побачити те, до чого ви в підсумку прагнете.