Як навчитися робити прикраси. Як навчитися робити біжутерію своїми руками.

Унікальні прикраси , зроблені вручну за авторськими ескізами, дозволяють створити неповторний стиль. Щоб освоїти це мистецтво, існує маса можливостей і технік. Серед них - бісероплетіння, ліплення з полімерної глини, пластику, в'язання, дротова, текстильна, повстяна техніки. Прикраси роблять зі шкіри, дерева, скла, паперу. Є змішані і особливі, авторські техніки створення біжутерії. Деякі техніки прості і доступні дошкільнику, в інших же домагатися майстерності доводиться роками.
Вам знадобиться
  • - книги про різні техніках створення прикрас.
Інструкція
1
Ознайомтеся з різноманіттям існуючих технік з виготовлення авторської біжутерії. Знайдіть і вивчіть літературу з цієї тематики. Вона велика й доступна як у вигляді книг в магазинах, так і на спеціалізованих порталах в інтернеті, у вигляді статей, блогів, майстер-класів, які проводять відбулися у своїй справі люди.
2
Якщо у вас є певні вміння в якійсь з технік рукоділля, ви можете сміливо вибирати знайомий шлях для подальшого освоєння ремесла. Шукайте майстрів, що працюють у близькій вам техніці, і зразки їх работ.Ізучайте чужий досвід, просочують ідеями, намагайтеся визначити можливості, надані обраної технікою. Якщо ж починаєте з нуля, відчуйте, яка з технік вам ближче, які прикраси хотілося б зробити своїми руками.
3
Вашими базовими навичками, які стануть в нагоді для створення унікальних прикрас, можуть бути: в'язання гачком або спицями, вишивка, кружевоплетение, плетіння з бісеру, ліплення з полімерної глини і пластики, випалювання на дереві або шкірі, розпис скла або кераміки і т.д. Освоївши специфічні для виготовлення біжутерії навички, ви зможете узагальнити їх і почати робити неповторні речі.
4
Почніть копіювати чужі роботи. Це - ефективний спосіб досягти майстерності, дізнатися секрети роботи зсередини, в самому її процесі. Починайте з простих зразків і поступово підвищуйте планку досягнутого. Вивчіть тонкощі технологічного процесу і освойте його на практиці. Якщо організуєте систематичні заняття в певній техніці, гарантовано досягнете хороших результатів.
5
Важливим для будь-якого виду творчості є вміння генерувати нові ідеї та технічні рішення. Налаштуйтеся на створення прикрас і якнайчастіше розмірковуйте про ваше захоплення. Нехай це стане професійним «пунктиком», родом наважденія.Запісивайте або замальовувати нові ідеї, побачені або прийшли в голову. Шукайте натхнення від споглядання шедеврів ювелірного мистецтва і від спостережень за елементами досконалої природи.