Як створити обліковий запис з паролем.

Іноді можуть виникнути ситуації, коли доступ до інформації, якою користується користувач при своїй роботі в системі, необхідно обмежити. У такому випадку потрібно створити обліковий запис з паролем.
Інструкція
1
Саме для таких ситуацій компанія Microsoft при створенні своїх операційних систем сімейства Windows ввела можливість створення профілю користувача із завданням пароля на вхід в систему. Таким чином, зайти в Windows і почати повноцінну роботу в цьому середовищі можна буде тільки після введення пароля користувача. Насправді створення нового облікового запису захищеної паролем - це дуже просте завдання. Для початку зайдіть в «Панель управління» Windows. Для цього натисніть на «Пуск» і виберіть пункт меню «Панель управління».
2
В панелі управління необхідно відшукати пункт «Облікові записи користувачів», клікніть по нему.Подсказка: Тут так само можна створити пароль для вже існуючої запису користувача. Для цього просто виберемо відповідний пункт.Прімечаніе: якщо користувач, від імені якого був проведений вхід в систему, не володіє правами адміністратора, то новий обліковий запис створити не вийде.
3
На даному етапі система запропонує вибрати завдання. Необхідно вибрати «Створення нового облікового запису». Далі буде запропоновано ввести назву і тип нового облікового запису. Після того як виберемо потрібні значення будуть обрані, необхідно натиснути на кнопку «Створити новий обліковий запис ».
4
Обліковий запис була створена. Тепер необхідно задати для неї пароль. Виберіть щойно створений обліковий запис , і у вікні вибираємо пункт «Створення пароля». Після чого вводимо пароль, його обов'язкове підтвердження, і слово або фразу, що служить підказкою про пароль (не обов'язково) .Прімечаніе: слід врахувати, що підказку зможуть бачити всі користувачі вашого комп'ютера.
5
Після введення коректного пароля і його підтвердження натисніть «Створити пароль». Нова облікова запис з паролем створена.