Як знайти властивості папки.

Може виникнути така ситуація, коли користувачеві персонального комп'ютера знадобиться переглянути різні властивості папок, розміщених на жорсткому диску. Адже саме в цих самих властивості х папок знаходяться такі настройки, як видимість і прихованість папок, значки й малюнки папок, які можуть відображатися замість стандартних жовтих значків папок Windows, і багато іншого. Так само саме в властивості х папок можна вибрати пункт стиснення інформації, який дозволить заощадити такий дорогоцінний місце на жорсткому диску, якого завжди так не вистачає.
Інструкція
1
В Windows XP: Відкрийте "Мій комп'ютер». Це можна зробити або подвійним клацанням по іконі на робочому столі, або використовуючи меню «Пуск», або натиснувши поєднання клавіш «Windows + E» .В Windows 7, Vista: Відкрийте "пуск", далі виберіть розділ "панель управління". Тут ви побачите налаштування параметрів комп'ютера за категоріями.
2
В Windows XP: Знайдіть, за допомогою деревоподібної навігації «Провідника» Windows ту папку, властивості якій вам необхідно переглянути, або навіть ізменіть.В Windows 7, Vista: Натисніть на пункт "Оформлення і персоналізація "або ж можна відкрити зверху в випадаючому меню" перегляд "замість" категорії "виберіть" великі значки "або" дрібні значки ".
3
В Windows XP: Виконайте клацання лівою клавішею миші по папці, властивості якій вам необхідно переглянути (тобто по тій папці, яку шукали у другому кроці даного керівництва) .В Windows 7, Vista : У вікні знайдіть розділ "параметри папок" і клацніть лівою кнопкою миші.
4
В Windows XP: У який з'явився після клацання контекстному меню, необхідно виконати клацання лівою клавішею миші по пункту «Властивості», який знаходиться в самій нижній частині контекстного меню папки. У підсумку відкриється вікно властивостей папки .У Windows 7, Vista: Відкриті параметри папок діють на всі папки в системі.
Корисна порада
У верхній частині вікна властивостей будуть знаходитися такі вкладки, як: «Загальні», на якій будуть вказані тип папки, її розміщення на жорсткому диску, розмір, кількість містяться в ній папок і файлів, а також вказані її атрибути; «Доступ», на якій можна переглянути і вказати доступність папки з мережі; «Налаштування», на якій можна вибрати шаблон відображення папки, а також вказати малюнок або піктограма для відображення цієї папки в Windows.