Як перенести профіль користувача.

У великих офісах установка операційної системи на комп'ютери займає досить багато часу. Однак не стільки часу займає сама установка Windows, як настройка параметрів для кожного користувача . Причому параметрів схожих, а в деяких випадках і повністю ідентичних.
Інструкція
1
Розробники операційної системи Windows додали в неї можливість копіювання і переміщення профілів користувача , а відповідно і всіх налаштувань цих профілей.Переіменовать папку Default User.Данная папка знаходиться на системному диску. Зайдіть на системний диск (за замовчуванням диск C :). І перейдіть в папку «Documents and Settings». Тут і повинна знаходиться папка «Default User». Виконайте клацання лівою клавішею миші по цій папці і в випадаючому списку виберіть «Перейменувати». Потім задайте нове ім'я папкі.Прімечаніе: папка «Default User» є прихованою, тому необхідно попередньо включити відображення прихованих файлів і папок.
2
Перейменуйте папку зі старим користувачем, профіль якого необхідно перенести. Для цього йдіть по наступному шляху «C: Documents and Settings». Клацніть лівою клавішею по імені старого профілю, виберіть пункт «Перейменувати» і введіть ім'я папки: «Default User».
3
Створіть нового користувача Windows і зайдіть під його обліковим записом. При цьому всі налаштування для нового профілю користувача будуть взяті з папки «Default User», а як ви пам'ятаєте, профіль саме цієї папки вам і потрібно було переместіть.Прімечаніе: всі вищеперелічені дії необхідно виконувати з облікового запису адміністратора і це не має бути та обліковий запис, настройки їх якої необхідно перенести.
Зверніть увагу
Якщо профіль користувача необхідно перенести на інший локальний диск, то перенесіть папку з налаштуваннями користувача з системного диска на той локальний диск, на який необхідно перенести профіль. Після цього необхідно провести правку наступній гілки реєстру: "HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ ProfileList». Після відкриття цієї гілки, потрібно знайти в розпочатому древі користувача і змінити значення параметра «ProfileImagePath».