Як отримати посвідку на проживання в Швеції.

Вид на проживання в Швеції дає право на в'їзд і на перебування в країні протягом певного часу. Як і в інших країнах, в Швеції існує два види на проживання - тимчасовий і постійний. Постійний вид на проживання неможливо отримати без попереднього отримання тимчасового.
Вам знадобиться
  • - Дозвіл на роботу або навчання в Швеції.
Інструкція
1
Вид на проживання необхідно одержувати в тому випадку, якщо потрібно здійснити в'їзд в країну на термін більше трьох місяців. Рішення про видачу приймається Міграційної службою страни.Для початку необхідно подати заяву в консульство Швеції . Всі заяви з посольства перенаправляються до Міграційної служби країни, де всі дані перевіряються та реєструються в базі даних. Якщо в місті немає представництва країни, то можна надіслати заяву поштою або через довірену ліцо.Необходімо також представити копію трудового договору, який укладено з шведським роботодавцем, або документа про прийом до університету. Також підставою для отримання посвідки на проживання може служити відвідування сім'ї чи возз'єднання з її членами, а також інвестиції в економіку країни і приватне підприємництво.
2
Також позитивно позначається на оформленні виду на проживання покупка нерухомості в стране.Сам вид на проживання представляє собою карту, яка також діє на території країн ЄС і покликана замінити звичайний паперовий варіант, вклеюється в паспорт . Також можна буде проживати в інших державах, але протягом не більше трьох месяцев.Заявленіе розглядається на протязі від 4 до 8 місяців, цей строк варіюється в залежності від випадку. Консульством призначається час співбесіди, яка необхідно попередньо пройти для отримання карти.
Зверніть увагу
Вид на проживання виходить в обов'язковому порядку безпосередньо до в'їзду в країну. Він не дає право на здійснення трудової діяльності, якщо не було укладено відповідний договір.
Корисна порада
Зразки бланків та форм для заповнення заяви на отримання права на проживання на території країни можна скачати з сайту Міграційного управління Швеції. Там же можна взяти і форму для заповнення дозволу на роботу.