Як уникнути проблем.

Кожна людина під словом " проблема " розуміє щось своє. Але буквально всі погодяться, що втрачене здоров'я - це те, що найскладніше виправити. Більш того, при наявності проблем зі здоров'ям, інші неприємності починають рости як снігова куля. Звичайно, якщо знати де впадеш, можна соломку підстелити. Однак, є ряд поведінкових факторів ризику, контролюючи які можна звести неприємні наслідки до мінімуму.
Інструкція
1
Є певні вчинки, здійснюючи які, люди множать свої проблеми. Наприклад, переїдаючи, людина багаторазово ускладнює собі життя - адже надмірна вага подвоює ймовірність смерті від раку і серцевих захворювань. До інших поведінкових факторів ризику, які множаться проблеми, відносяться високий рівень стресу, неувага до підвищеного артеріального тиску, куріння, зловживання алкоголем, відсутність фізичної активності, незахищений секс, контакт з токсичними речовинами, водіння автомобіля з перевищенням швидкості, неуважність до власної безпеки. Щоб уникнути можливих небезпек, важливо контролювати ці поведінкові фактори ризику.
2
Крім чинників ризику, існує ще й тип особистості, схильний до хвороб і невдачливості. Людям з таким типом особистості властиві хронічна депресія, тривожність, ворожість і слабкий імунітет. про притягують до себе неприємності. Щоб уникати проблем, їм потрібно прагнути до самовдосконалення і при необхідності змінювати свій тип особистості. По-перше, дуже важливо побороти депресію. Люди, що знаходяться під впливом депресії, менше займаються спортом, більше курять, страждають безсонням, рідше використовують ремені безпеки в машині. По-друге, важливо придбати такі якості, як винахідливість, оптимізм, співчуття оточуючим і не агресивність. Всі ці якості зміцнюють здоров'я і служать надійним захистом проти різного роду неприємностей.
3
Люди, які добре себе почувають, живуть повноцінним життям. І навіть складні завдання не здаються їм катастрофою. На противагу цьому будь-яке нездужання здатне перетворити проблему-муху в проблему-слона. Так як хвороби часто провокує стрес, важливо навчитися справлятися з цим підступним ворогом. Уміння гідно вийти зі стресової ситуації дозволить уникнути численних неприємностей у різних сферах життя.