Як перевести в криві шрифти. Перевести шрифти в криві.

Перевести шрифти в криві - ось що потрібно зробити насамперед, якщо ви збираєтеся відправити виготовлений вами макет до друкарні. Або хочете його перенести на інший комп'ютер, де може не виявитися набору шрифтів аналогічного вашому. Інакше при відкритті файлу підібрані вами шрифти будуть автоматично замінені на інші, а це навряд чи прикрасить макет. До речі, перевстановлення системи на вашому комп'ютері створить ту ж проблему, принаймні, поки ви не встановите пакет шрифтів, аналогічний раніше. У різних графічних редакторах способи перекладу шрифтів в криві відрізняються один від одного. Розглянемо найпоширеніші з них.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - графічний редактор;
  • - графічний макет з використанням тексту.
Інструкція
1
Abobe Photoshop: В растрових графічних редакторах операція, аналогічна переводу шрифтів в криві у векторі, називається «растеризация» .Откройте палітру шарів, якщо її немає в робочому просторі. Ви можете це зробити через меню «Windows», або натиснувши клавішу F7. Знайдіть в палітрі текстові шари - вони відзначені піктограмою у вигляді літери T. Якщо їх кілька, виділіть їх все клацаннями лівої кнопки миші, тримаючи клавішу Shift.Abobe Illustrator: Якщо у вашому макеті велика кількість текстових об'єктів, вам допоможе швидко знайти їх все наступний пункт меню: «Select - Object - Text objects». Ви побачите, що всі текстові елементи в файлі виділені. Якщо ж текстовий об'єкт всього один, просто виділіть його інструментом «Selection» .В CorelDraw: Для виділення одночасно всіх текстових об'єктів скористайтеся меню «Edit - Select All - Text».
2
В Abobe Photoshop: Використовуйте меню «Layer», і його підпункти «Rasterize - Type» .В Abobe Illustrator: Відкрийте меню «Type» і виберіть «Create Outlines». Або просто натисніть комбінацію клавіш Shift + Ctrl + O.В CorelDraw: Знайдіть в меню «Arrange» пункт «Convert to curves». Або натисніть сполучення клавіш Ctrl + Q.
Зверніть увагу
Шрифти, переведені в криві, або растеризувати, не піддаються більш текстовому редагуванню. Тому завжди зберігайте копію вашого макета з не переведеними в криві шрифтами, на випадок якщо вам буде потрібно внести в нього ізмененія.В програмі CorelDraw перекладені в криві шрифти бажано групувати в окремі слова чи пропозиції, оскільки слова при "скрівленіі" розпадаються на окремі об'єкти. Угруповання запобіжить їх можливий зсув або втрату. В Abobe Illustrator такої необхідності немає, оскільки слова і пропозиції залишаються єдиним цілим після перетворення в криві.
Корисна порада
Необхідності перекладу шрифтів в криві можна уникнути. Для цього потрібно скопіювати і встановити всі використані вами в даному макеті шрифти на той комп'ютер, де ви плануєте відкривати макет.Стандартние шрифти, встановлювані разом з операційною системою, в криві можна не переводити - за умовчанням вони повинні бути на будь-якому комп'ютері.