Як зшити хіджаб.

Хіджаб представляє собою звичайний одяг широкого крою, що приховує тіло жінки практично повністю. Згідно з мусульманськими традиціями, жодного вигину тіла жінки не повинно бути видно сторонньому погляду. Для того, щоб у вас вийшов справжній традиційний ісламський костюм, ви повинні не тільки дотримуватися технологію пошиття, яка є гранично простий, але і стежити за тим, щоб ваш костюм відповідав ряду обов'язкових умов.
Інструкція
1
Розраховуючи кількість тканини для хіджабу, майте на увазі, що знадобиться 2 росту людини і ще близько 50 сантиметрів довжини.
2
При виборі кольору пам'ятаєте, що хіджаб - це не прикраса, а просто одяг. Вона не покликана залучати чоловічу увагу до краси жінки, на яку він надітий. Тому не купуйте тканини будь-яких занадто яскравих відтінків, а тим більше - блискучі і блискучі матеріали. Прикраси і більш яскравий одяг ісламським жінкам дозволена, але тільки в межах власного будинку і в присутності родичів.
3
Купуючи тканину, зверніть увагу на її щільність. Чим тканина щільніше, тим краще, при цьому віддайте перевагу натуральним волокнам, адже хіджаб повинен "дихати".
4
Шейте хіджаб гранично вільного покрою. Середня ширина викрійки на жінку 42-го розміру перевищує 90 см кожної полички. Расчитивая викрійку, ськачаний з всесвітньої мережі, слід додати кілька зайвих сантиметрів: як показує практика, інтернет-моделі грішать маломірних, одержуваний хіджаб часто попросту малий.
5
Якщо ви шьёте хіджаб з брюками, пам'ятайте, що покрій штанів, схожих на чоловічі, не підійде. Жіночий одяг повинна бути жіночої. Зверніть увагу і на те, що традиційно брюки довші сукні на 10-15 сантиметрів.
6
Виміряйте довжину, яка тягнеться від зап'ястя однієї до зап'ястя іншої руки, хоча краще виміру починати від кінчиків пальців. Розташовуйте сантиметрову стрічку по спині. Розрахувати і зробіть викрійку.
7
Складіть дві частини заготовки, вирізуйте горловину, закруглите низ, ушийте блискавку. Для обробки горловини і низу можете використовувати косу бейку або спеціальну декоративну тасьму.
Зверніть увагу
Запах парфумерії в ісламському одязі заборонений. Тому, якщо ви збираєтеся надіти хіджаб, не користуйтеся особливими ароматами.