Як дати оголошення в газету.

Поміняти старе піаніно на нову балалайку, купити ноутбук за півціни або знайти зниклу собаку можна, звичайно, за допомогою сарафанного радіо, звернувшись до друзів і знайомих. Але швидше і простіше це зробити, якщо подати оголошення в газету.
Вам знадобиться
  • Телефон, Інтернет
Інструкція
1
Перш за все, виберіть газету. Зверніть увагу на її тематику, тираж та місця розповсюдження. Якщо ви хочете віддати даром стару дитячу коляску, то не варто давати оголошення в газету, яка безкоштовно розповсюджується тільки в ділових центрах. Виберіть багатотиражку, яку щодня отримують всі жителі району в поштовий ящик. Якщо сфера ваших інтересів - нерухомість, візьміть газету, яка публікує оголошення тільки на цю тематику, так ваше повідомлення потрапить відразу в руки до зацікавлених, а не випадковим людям.
2
Безкоштовно публікуються тільки приватні оголошення. Якщо ви переслідуєте комерційні цілі, зверніться в рекламний відділ газети - його телефони вказані в кожному номері. Менеджери розкажуть вам про розцінки, варіантах оформлення і розміщення, а професійні дизайнери допоможуть розробити макет. У багатьох газетах існує можливість розмістити платне оголошення, заповнивши бланк прямо в Інтернеті. Там же будуть дані інструкції, як оплатити послугу.
3
Як подати приватне оголошення в газету, також вказано в кожному номері. Ви можете зателефонувати за вказаними номерами і продиктувати оголошення оператору. Або заповнити бланк, надрукований в газеті, і відвезти його в пункт прийому оголошень. Зазвичай таких пунктів у видання декілька, ви можете вибрати той, який найближче до вашого будинку або офісу.
4
Зайдіть на сайт газети і самостійно наберіть оголошення в спеціальному бланку. Як правило, необхідно вказати рубрику, почати текст з опису дії (шукаю роботу/віддам даром/знайшлася собака) і вказати контактні дані в спеціальному полі, а не в тексті самого оголошення. Після перевірки модератором ваше оголошення потрапить в газету або буде опубліковано і в друкованому варіанті видання, і в електронному.
5
В деяких газетах можна подати приватні оголошення, зателефонувавши на стільниковий телефон або відправивши смс. Врахуйте, що найчастіше ця послуга платна.
Зверніть увагу
Оголошення не повинні порушувати "Закон про рекламу" та законодавство РФ взагалі.