Як зробити форму з компаунда.

Для того щоб отримати свою власну форму для заливки, можна використовувати силіконовий компаунд. Це речовина відмінно зберігає придбану форму , його можна нагрівати, охолоджувати і використовувати довгий час. Модель можна зліпити з пластиліну або взяти готову (монета, шишка, іграшка тощо) Такі форми для заливки можна використовувати, наприклад, для виготовлення мила ручної роботи або відпливу з гіпсу різних фігурок.
Вам знадобиться
  • - Силіконова основа;
  • - каталізатор;
  • - спирт;
  • - серветка тканинна;
  • - рукавички;
  • - пластилін;
  • - пластиковий контейнер.
Інструкція
1
Візьміть серветку і спирт і протріть поверхню вашої моделі, щоб не залишилося ніяких забруднень, жиру, пилу.
2
Перед змішуванням ретельно перемішайте силіконову основу, щоб матеріал став однорідним. Також струсіть каталізатор.
3
Розрахуйте потрібну кількість основи і каталізатора в залежності від розміру вашої моделі.Основа - 100 вагових частин, каталізатор - 3,5-5 вагових частин. Чим більше каталізатора, тим швидше відбувається схоплювання.
4
Змішайте компоненти вручну або механічно протягом 5-7 хвилин у чистій пластиковому посуді. Каталізатор повинен повністю розчинитися в силіконовій основі.
5
Помістіть модель в масу так, щоб вона не потонула і не дістала до дна.Еслі модель важка, зафіксуйте її пластиліном на дні пластикового контейнера і зверху заливайте приготовлену масу.
6
Через 24 години, після повного затвердіння, витягніть модель з форми. Якщо потрібно, зріжте верхній шар маси.
Зверніть увагу
Час схоплювання компаунда сильно залежить від кількості каталізатора і температури навколишнього середовища. Чим більше додається каталізатора (або чим вище температура), тим швидше відбувається процес полімеризації.
Корисна порада
Працюйте в перчатках.Дайте повністю висохнути составу.Не використовуйте моделі з дуже дрібними деталями.