Як прикрасити сукню на Новий рік.

Неодмінним атрибутом ново гідного ночі є ялинка, прикрашена яскравими, різнокольоровими гірляндами і кулями. Також при зустрічі Нового року необхідно обов'язково подбати про своє вбранні. Сукня, безумовно, повинно відповідати навколишньому оточенню свята.
Вам знадобиться
  • намиста, тасьма, брошка, лак з блискітками
Інструкція
1
Подумайте, перш за все, над вибором аксесуарів, які прекрасно поєднуватимуться з сукнею і підкреслювати ваше витонченість і вишуканість. Крім того, кожен Новий рік передбачає використання різних прикрас. Наприклад, рік дракона увазі щось розкішне, дороге і яскраве (намисто і браслет з діамантів будуть відмінним і безпрограшним варіантом не тільки в рік дракона, але і в будь-який інший рік).
2
Якщо у вас немає можливості прикрасити себе діамантами в рік дракона, скористайтеся більш дешевим варіантом і використовуйте просто намиста яскравого кольору (дракон любить вогненно червоний, золотистий колір, мавпа же воліє помаранчевий і жовтий кольори). Крім біжутерії, використовуйте для прикраси сукні широку тасьму, яку можна нашити на верхню і нижню облямівку сукні. Тасьмою того ж кольору можна і підперезатися - вийде дивовижний комплект, який приведе в захват оточуючих.
3
Якщо ви дотримуєтеся аскетичних поглядів в одязі і вирішили надіти на Новий рік просте маленьке чорне плаття, використовуйте для прикраси якусь вишукану брошку, відповідну темі Нового року. У разі, якщо ви не хочете вдруге одягати сукню, в якому ваші друзі вже вас бачили, за допомогою тієї ж брошки зміните фасон сукні до невпізнання (просто сховайте бретелі, приколіть брошка на місце вирізу, злегка зібравши плаття в грудях).
4
Дуже добре можуть прикрасити новорічне плаття оригінальні вироби з бісеру. Як останній штрих використовуйте лак для волосся з блискітками, який можна нанести не тільки на зачіску, а й на сукню. Лак благополучно віддаляється під час прання. Пам'ятайте, що головним атрибутом Нового року все-таки є гарний настрій, веселіться від душі - і наступаючий рік принесе вам тільки позитивні емоції!