Як вимкнути екран ноутбука. Як вимкнути монітор на ноутбуці.

Екран ноутбука споживає досить велику кількість енергії, тому його вимикання у випадку, якщо необхідність у ньому деякий час відсутня, значно знизить енергоспоживання комп'ютера. Вимкнути екран ноутбука можна кількома способами.
Інструкція
1
Вимкнути екран ноутбука можна за допомогою гарячих клавіш на його клавіатурі. Гарячі клавіші клавіатури ноутбука, як правило, працюють у всіх операційних системах. Для виключення екрану ноутбука натисніть клавішу Fn, яка знаходиться в нижньому ряду, між ALT і CTRL, і, не відпускаючи її, натисніть клавішу виключення монітора, яка прив'язана до однієї з функціональних клавіш (F1 - F12). Екран вимкнеться, однак після натискання будь-якої клавіші, торкання миші або тачпада він знову відновить свою роботу.
2
Екран також можна вимкнути, закривши кришку ноутбука. За замовчуванням, ноутбук із закритою кришкою автоматично переходить у режим або сплячий режим, однак це дію можна скасувати. Зайдіть в меню "Пуск" і виберіть у ньому ярлик "Панель управління". В панелі управління Windows зайдіть в налаштування електроживлення (запускаються при натисканні на однойменний ярлик). У діалоговому вікні, зайдіть у вкладку "Додатково". У даній вкладці можна вибрати дії, характерні тільки для переносних комп'ютерів. Виберіть пункт "При закриванні кришки переносного комп'ютера ..." і в списку натисніть на рядок "Дія не потрібно". Тепер екран ноутбука можна буде вимикати, закривши його кришку. При відкритті кришки екран буде автоматично вмикатися.
3
Екран ноутбука також може відключатися автоматично, якщо користувач якийсь час не проявляє ніякої активності. Час виключення дисплея регулюється також в налаштуваннях електроживлення. Встановіть необхідний час відключення дисплея при роботі від мережі і від батареї. Це допоможе вам зберігати достатню кількість енергії під час вашої відсутності за комп'ютером, оскільки екран ноутбука споживає досить багато електричної енергії.