Як зробити маркер.

В даний час в магазинах продаються маркери на будь-який смак і колір. Але незважаючи на це вам може знадобитися вміння виготовляти їх власними руками. До того ж його виготовлення практично не буде вам нічого коштувати.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити маркер своїми руками, вам буде необхідно взяти упаковку від вже використаного тонального косметичного засобу. Але тут потрібен не звичайний тюбик, а упаковка-коректор, що нагадує товстий довгий маркер. Може прекрасно підійти і така, з якої засіб витягалося вигляді витискування або викручування.
2
Тепер спробуйте самостійно розібрати упаковку від тонального засобу. Після цього обов'язково ретельно її промийте. Перевірте, щоб усередині тюбика ніяких слідів косметики не залишалося. Врахуйте, що різьбу пластикових трубок можна легко пошкодити. Тому дуже акуратно проводите розбір і чистку упаковки майбутнього маркера, щоб її не зіпсувати.
3
Після того, як ви вичистіть ємність від тонального засобу, огляньте її і видаліть всі елементи, які вам не потрібні. Можна витягти і викинути пружинку. Крім того, варто прибрати обмежувач напрямку обертання з упаковки. Це необхідно для того, щоб ви могли без праці не тільки назовні видавлювати вміст упаковки, але і нову рідину втягувати всередину. Конструкція маркера нагадуватиме багаторазовий шприц.
4
Наберіть всередину вашої ємності будь-яку рідину. Такий маркер можна використовувати не тільки для малювання, але і при технічних роботах. Тому й рідиною може бути не тільки фарба, але а так само і різні масла. Потім щільно закрутіть упаковку. Спробуйте зняти з маркера ковпачок, а потім акуратно покрутіть його корпус. Це зазвичай проводять в цілях перевірки роботи саморобного пристрою.
5
За допомогою такого обертового корпусу ви легко зможете відрегулювати кількість виходить рідини з маркера. Варто відзначити, що це дуже зручно в будь-яких ситуаціях. Це може стати в нагоді і при звичайному малюванні і під час змащування деталей різними рідинами.