Як отримати забутий пароль.

Людині властиво забувати деякі речі, але забутий пароль від мережевих акаунтів - річ неприємна. Однак проблема отримання забутого пароля зазвичай вирішується досить просто.
Інструкція
1
Засоби для відновлення забутого пароля, як правило, закладаються вже при реєстрації поштової скриньки або аккаунта на якому-небудь сервісі. Так, при реєстрації поштової скриньки на більшості майданчиків користувачеві пропонують ввести контрольне питання і відповідь на нього. Контрольне питання служить для того, щоб отримувати забутий пароль в разі правильної відповіді на нього. Як правило, стандартними контрольними питаннями є питання типу "Дівоче прізвище матері", "Номер паспорта" або "Марка першого автомобіля", проте питання може також бути введений користувачем самостійно, що значно підвищує безпеку поштової скриньки.
2
Якщо ви забули пароль від будь-якого аккаунта, він може бути надісланий вам на e-mail, вказаний при реєстрації. Для того, щоб отримати забутий пароль , зайдіть в систему відновлення пароля аккаунта і введіть діючий e-mail. Якщо він співпаде із зазначеним при реєстрації адресою - вам пришлють забутий пароль , або посилання для відновлення пароля, по якій необхідно буде пройти і зробити новий пароль . При реєстрації поштових скриньок також можна вказувати додатковий e-mail, на який буде висланий пароль у разі його втрати.
3
Отримати забутий пароль від аккаунта сучасних соціальних мереж та інших сервісів можна також за допомогою мобільного телефону. Для цього необхідно "прив'язати" свій номер до акаунту, отримати смс з кодом валідації та ввести його на сайті. Тепер, при необхідності, ви можете ввести номер свого мобільного телефону і забутий пароль прийде вам у вигляді смс-повідомлення.
Зверніть увагу
У більшості випадків забутий пароль не присилати на електронну пошту або в смс. Замість цього повідомлення містить або посилання на сторінку відновлення пароля, або код, за допомогою якого також можна створити новий пароль.