Як прибрати сантиметри з талії.

Тонка талія - ознака стрункості, краси, молодості. Але не всі дівчата можуть похвалитися плоским животом. Як прибрати зайві сантиметри з талії? У цій справі головне - не лінуватися.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно правильно харчуватися. У день має бути не менше шести прийомів їжі, але кількість з'їденої їжі за раз має бути не більшим. У щоденний раціон включайте сир, морепродукти, їжу, що містить білки. Адже на засвоєння їх організм витрачає дуже багато калорій. Налягайте на овочі та фрукти. Найбільше сприяє схудненню грейпфрут. З кожним прийомом їжі з'їдайте половину плода. Вживайте по можливості більше рідини. Вода в чистому вигляді не тільки допоможе схуднути, але й надасть сприятливий вплив на організм в цілому. З напоїв віддавайте перевагу зеленому чаю і мінеральній воді без газу.
2
Крім усього іншого, для створення плоского животика просто необхідні фізичні вправи. Без них помітного ефекту не буде. Для досягнення мети щодня виконуйте вправи на прес в середньому 20-50 разів. Поступово можна трохи збільшувати навантаження. Перед заняттями фахівці рекомендують крутити обруч. Завдяки цьому м'язи підготовляються до важкої навантаженні. Крім того, це значно посилює кровообіг, в шкірі і м'язах поліпшується обмін речовин.
3
Є ще одна дуже проста вправа, яке можна робити де завгодно, у тому числі навіть і за столом під час прийому їжі. Це втягування живота. Через кілька тижнів регулярних занять живіт стане плоским.
4
Одержанню красивого підтягнутого живота сприяє і масаж. Спробуйте самі масажувати область. При цьому рекомендується використовувати різні ефірні масла. Для кращого ефекту можна придбати вібромасажер.
5
Можна вдатися і до коригувальних гелям і кремам. Протягом місяця можна зробити пару очисних клізм. В результаті виведуться шлаки з організму, кишечник очиститься, обсяг живота значно зменшиться.