Як вирізати ялинку з паперу. Ялинка з паперу.

Мистецтво вирізати різні фігури з кольорового паперу існує дуже давно. У деяких країнах воно досягло найвищого рівня. У Японії майстри вирізають найскладніші візерунки, не роблячи ніяких начерків. Якщо ви вирішили зайнятися аплікацією або хочете привернути до цього заняття дітей, необхідно навчитися вирізати елементи сюжету або візерунка без олівця. Краще почати з ялинки. Вона може стати частиною пейзажу або елементом новорічної листівки.
Вам знадобиться
 • -кольорова папір;
 • -ножиці;
 • -картінка з ялинкою або невелика штучна ялинка.
Інструкція
1
Виріжте з кольорового паперу прямокутник, висота якого дорівнює висоті майбутньої ялинки. Прямокутник не обов'язково повинен бути з ідеально рівними сторонами. Навіть стилізована ялинка повинна хоча б приблизно відповідати формі справжнього дерева, тому природна кривизна доречна.
2
Розгляньте картинку або штучну ялинку, представивши її на площині. Найбільше вона нагадує трикутник: нижні гілки значно довший верхніх. Ялинка закінчується досить тонкої верхушкой.Согніте прямокутник навпіл по довжині. Визначте, з якого боку буде верхівка ялинки. Вона знаходиться в точці перетину лінії згину з короткою стороною прямокутника. Починаючи від цієї точки, розріжте прямокутник по діагоналі. У вас вийшов складений удвічі прямокутний трикутник.
3
гіпотенузи трикутника розмітьте короткими надрізами. Нижні гілки ялинки довше і товщі верхніх, їх довжина і товщина зменшуються в міру наближення до верхівки. Тому нижній відрізок повинен бути найбільшим, приблизно на? висоти. Ділити, зрозуміло, потрібно на око. Від залишився відрізка відкладіть ще приблизно? і знову зробіть короткий надріз. Таким чином розмітьте всю бічну сторону.
4
Ялиночку можна зробити як з прямими, так і із закругленими гілками. Візьміть заготовку так, щоб згин знаходився зліва. Різати починайте від правого нижнього кута навскоси, щоб кінець прорізаної лінії виявився на деякій відстані від лінії згину і при цьому навпроти наступного надрізу на бічній лінії. Поверніть заготівлю та ріжте по прямій перпендикулярно лінії згину до наступного надрізу.
5
Знову поверніть заготовку і ріжте навскоси в бік «стволи» на ту ж глибину, що і попередня виїмка. Знову поверніть заготовку і ріжте перпендикулярно лінії згину до надрізу. Таким чином вирізуйте і всі інші гілки. Останній короткий надріз з'єднайте з верхівкою ялинки.
6
Можна зробити ялинку із закругленими гілками. У цьому випадку всі розрізи робляться дугоподібними, опукла частина дуг «дивиться» вниз. Манікюрними ножицями для цього користуватися не варто, оскільки кривизна задана заздалегідь. Вона може не співпасти з тією, яка потрібна вам. Робіть все ножицями з прямими кінцями, вчасно повертаючи заготовку. Краю гілок скруглите.
7
Можна вирізати і дуже витончену ялинку, у якої буде видно тільки контур. Для цього виріжте силует ялинки з прямими або закругленими гілками. Не розгортаючи заготівлю, відступите по лінії згину 0,5-0,7 см. Ріжте, слідуючи контуру, до верхівки, яку закінчите на 0,5-0,7 см нижче краю.
Зверніть увагу
Папір для аплікації краще вибирати досить тонку, але непрозору. Можна взяти і глянцевий папір. Повертайте заготовку, а не ножиці.
Корисна порада
Щоб ялинка стояла на столі, виріжте з паперу дві абсолютно однакові ялинки. Зробіть надрізи по згину в однієї ялинки знизу до середини, а в іншої - зверху. Вставте одну ялинку в іншу і розправте. Папір в цьому випадку краще брати щільну.
В оформленні домашніх і корпоративних новорічних свят традиційно використовуються вироби з паперу . Спільна робота над саморобними прикрасами дивно згуртовує і колег, і всіх членів сім'ї, дарує святковий настрій. Один з найпростіших способів прикрасити інтер'єр напередодні Нового року - вирізати з паперу ялинку і барвисто її задекорувати.
Вам знадобиться
 • - 1 лист двостороннього зеленого картону;
 • - 1 лист сріблястого картону;
 • - олівець;
 • - ножиці;
 • - канцелярський степлер;
 • - клей ПВА (полівінілацетат);
 • - циркуль;
 • - матеріали для прикраси (гуаш, вата, гудзики, бісер, мішура, блискітки і т.д.).
Інструкція
1
Спробуйте один з найпростіших способів змайструвати новорічну паперову ялинку. Вам знадобляться два аркуші декоративного паперу одного розміру, але по-різному оформлених. Наприклад, двосторонній кольоровий картон (можна гофрований) зеленого і сріблястого кольорів.
2
Намалюйте на альбомному аркуші шаблон паперового деревця. Щоб фігура їли виглядала симетрично, зігніть аркуш навпіл по поздовжній лінії і зробіть начерк? конусоподібної фігурки. Акуратно виконайте всі зрізи гостро заточеними ножицями і розігніть заготовку.
3
Виріжте дві картонні частини майбутнього святкового прикраси. Кожну декорують окремо. Наприклад, на лицьову сторону саморобної ялинки з сріблястого картону наклейте грудочки вати і розфарбуйте їх гуашшю. На іншу сторону, зеленого кольору, прикріпіть блискітки, маленькі блискучі намистинки і гудзики.
4
Зіставте серединні лінії двох деталей вироби і з'єднайте їх за допомогою канцелярського степлера в декількох місцях. Замість цього можна нанести на стик двох половинок прикраси смужку універсального клею ПВА і міцно притиснути склеювані поверхні. Готову паперову саморобку можна використовувати як настільне, або ж (якщо зробити нитяну петлю) - як ялинкова прикраса.
5
Інший цікавий варіант ялинки з паперу вийде з трьох або декількох конусів різних розмірів. Кожен елемент падлюка виконується в такій послідовності: на щільному паперовому аркуші циркулем накресліть коло, виріжте? частина, з отриманої фігури без одного сектора складіть конус.
6
Сформуйте деталі ялинки і зафіксуйте степлером або клеєм. Наріжте по кроям бахрому - гілочки паперової ялинки. Закрутіть кожну верх стрижнем олівця або ножицями.
7
Тепер надіньте всі складові частини падлюка одна на іншу за зразком дитячої пірамідки - менші конуси укладаються на великі. Щоб зафіксувати ялинку, пробийте кожен конус з двох сторін степлером.
8
Для прикраси ялинки можна використовувати тонку мішуру зеленого кольору. Обмотуйте нею фігурки, роблячи спиралеподібні витки, і притискайте степлером. Решта - справа вашого смаку. Використовуйте гудзики, бісер, стрази, грудочки кольорових серветок, пінопластові кульки та інша красива підручна дрібниця.
Корисна порада
Оригінальну ялинку можна виготовити в так званій техніці бумагокрученія (квіллінг). Для цього потрібно вирізати безліч однакових смужок з двосторонньої паперу зеленого кольору і закриття кожну в рулон стрижнем шила, олівця або в'язального гачка. Сформуйте на аркуші картону фігуру їли з окремих деталей, комбінуючи скорочення і розгорнуті ділянки рулонів. Потім всі складові саморобки за одною наклеюються на основу.