Як змонтувати DVD-привід.

Віртуальні оптичні приводи - дуже зручна річ, що дозволяє зберігати і запускати на комп'ютері віртуальні копії дисків. При цьому не потрібно кожен раз вставляти їх в накопичувач ПК. Також можна змонтувати відразу кілька оптичних приводів, щоб запускати одночасно потрібну вам кількість носіїв інформації.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Alcohol 120%, доступ в інтернет
Інструкція
1
Для монтування віртуальних приводів використовуються спеціальні програми. Одна з найвідоміших і багатофункціональних програм - Alcohol 120%. Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Після цього у вікні з'явиться запит про перезавантаження комп'ютера. Натисніть на рядок «Перезавантажити комп'ютер зараз».
2
Запустіть програму, після чого почнеться автоматичне монтування віртуального приводу. Дочекайтеся, поки програма змонтує віртуальний привід. Потім зайдіть в «Мій комп'ютер», де крім фізичного приводу з'явиться ще й віртуальний привід.
3
Якщо вам потрібно кілька віртуальних приводів, можна змонтувати їх через меню Alcohol 120%. Зліва в основному меню програми знаходиться панель інструментів. Знайдіть розділ «Налаштування» та виберіть у ньому «Віртуальний диск». Знайдіть пункт «Число віртуальних дисків». В цьому пункті виберіть кількість віртуальних дисків, яке вам потрібно. Врахуйте, чим більше віртуальних дисків ви оберете, тим довше буде йти процес монтування віртуальних приводів.
4
Для того, щоб змонтувати на створений віртуальний привід образ диска, в меню програми клікніть по вкладці «Пошук образів». Із знайдених віртуальних дисків виберіть потрібні диски і в нижній частині вікна програми натисніть «Додати вбрання в Alcohol».
5
Потім перейдіть в основне меню програми. У правому вікні зберігаються додані вами файли. По потрібному файлу натисніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Змонтувати на пристрій».
6
Для створення віртуального диска вставте диск у фізичний привід комп'ютера. В основному меню програми, на панелі інструментів, виберіть «Створення образів». В наступному вікні програми натисніть «Старт». Обов'язково дочекайтеся закінчення процесу. По його завершенні у вас буде віртуальна копія диска, яку в будь-який момент можна змонтувати на віртуальний оптичний привід.