Як підключитися до мережного принтера.

Коли є поруч кілька комп'ютерів, є сенс заощадити на покупці принтерів. Справді, немає чого до кожної машини купувати по принтеру , якщо можна використовувати один принтер разом, на двох, трьох, п'ятьох. У багатьох комп'ютери пов'язані в домашню мережу, щоб ділитися доступом в інтернет. Точно так само і з принтером - як і інтернет, він буде один на всіх. Зробити це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютери, об'єднані в мережу; принтер
Інструкція
1
Перший компьютер.На комп'ютері, до якого підключений принтер, натисніть кнопку «Пуск» у нижній лівій частині екрана, потім знайдіть одну з написів: - «Принтери і факси»; - «Налаштування», а потім «Принтери і факси »; - або« Панель управління », а потім« Принтери і факси », і натисніть ліву кнопку миші двічі, щоб відкрити це меню.
2
У вікні, яке відкриється, побачите назва принтера (Canon, Epson, HP, Samsung). Натисніть правою кнопкою миші на значку принтера і виберіть рядок «Загальний доступ ...».
3
З'явиться нове вікно, в якому треба знайти напис «Загальний доступ до даного принтеру » і натиснути круглу кнопку зліва від напису. Трохи нижче буде ім'я принтера в мережі, запам'ятайте його. Далі натисніть «Ок» внизу вікна, готово, принтер може працювати в мережі.
4
Другий компьютер.На комп'ютері, який потрібно підключити до мережного принтеру , відкрийте меню «Принтери і факси» так само, як на першому комп'ютері.
5
Клацніть правою кнопкою миші на порожньому просторі папки «Принтери і факси». З'явиться меню, в якому лівої кнопкою миші натисніть напис «Встановити принтер». Відкриється Майстер установки принтерів.
6
Натисніть «Далі», виберіть пункт «Мережевий принтер» і натисніть «Далі».
7
Виберіть пункт «Огляд принтерів», знову натисніть «Далі».
8
У нижній частині вікна натисніть на рядок з ім'ям принтера (яке запам'ятали на першому комп'ютері), потім натисніть «Далі».
9
З'явиться вікно з питанням «Використовувати принтер за замовчуванням» - натисніть «Так» і «Далі» внизу екрану.
10
У наступному вікні буде напис «Завершення роботи майстра установки принтерів», і кнопка «Готово» в нижній частині вікна. Натисніть кнопку «Готово», трохи почекайте, операційна система встановить необхідні драйвери і програми. Натисніть «Так» або «Встановити» якщо такі повідомлення з'являться. Знову натисніть кнопку «Готово». Після цього ваш мережевий принтер, дійсно готовий до друку.
Корисна порада
Інструкція стосується операційної системи Windows XP в її російській версії. Але якщо ви вловили принцип дій, то і в більш нових системах Windows Vista і Windows 7 настройка мережевого принтера не складе для вас проблем, відрізнятися будуть тільки назви деяких команд.