Як розмовляти з одним.

Друзі є для нас одними з найближчих людей. Вони виручать у важку хвилину, їм можна довірити найпотаємніше. Однак ми не завжди замислюємося про те, як слід розмовляти з одним.
Інструкція
1
Яка б не виникла ситуація слід пам'ятати про те, що ваш друг - теж людина зі своїми проблемами, думками, поглядами. Не варто занадто часто завантажувати його своїми неприємностями, всьому є межа. Намагайтеся справлятися зі своїми поточними справами самостійно.
2
Обговорюючи що-небудь, не намагайтеся нав'язувати другу свою думку. Це може привести до суперечки і сварки. Пам'ятайте, що кожна людина має право на свій погляд. Умійте прийняти точку зору іншого, постарайтеся його зрозуміти.
3
Якщо ваш друг поділився з вами чимось особистим, не робіть це надбанням громадськості. В іншому випадку це підірве довіру між вами. Після подібних ситуацій завоювати довіру вашого друга буде дуже складно. Щоб цього уникнути, уявіть, що ваша таємниця стане відома всім. Вам не захочеться, щоб такі ж негативні емоції випробував ваш друг.
4
Ніколи не ображайте одного. Навіть якщо ви знаходитесь у збудженому стані, тримайте себе в руках. Всім неприємно вислуховувати образи, тим більше вашому близькій людині. Навіть якщо ваш друг у чомусь був неправий, в коректних висловах поясніть його неправоту. Не старайтесь образити його, інакше ви ризикуєте погіршити ситуацію.
5
В розмові з одним не застосовуйте вирази, які завідомо йому будуть неприємні. Навіть якщо вам вони подобаються, постарайтеся замінити їх на більш нейтральні.
6
Поважайте почуття друга. У нього, також як і у вас, міняється настрій. Якщо вашому товаришеві необхідно побути на самоті, дайте йому цю можливість. Не нав'язуйте надмірно своє суспільство. Поради доречні в тому випадку, коли їх просять.
7
Ніколи не самостверджується за рахунок вашого друга. Ви повинні доводити свою спроможність, спираючись на свої переваги, а не на недоліки товариша.