Як накрутити волосся на бігуді-бумеранги. Бумеранги для волосся.

Бігуді-бумеранги представляють собою тонкі гнучкі палички з м'якого, легко згинати матеріалу. Вони мають різну довжину і товщину і застосовуються для створення локонів і додання обсягу середнім і довгим волоссям. Зробити красиву завивку за допомогою таких бігуді легко, головне - знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • Бігуді; лак для волосся; гель для укладки волосся.
Інструкція
1
Безпосередньо перед завивкою вимийте і підсушіть волосся. Вони повинні бути злегка вологими, але не мокрими. Нанесіть на них засіб для укладання. Накрутите на волосся бігуді так, щоб пасмо не могла зісковзнути з них. Дійшовши до коренів, перекрутите кінчики бігуді між собою і залиште на деякий час. Мінімальний період очікування завивки становить 3:00 для довгих і 1,5 години - для середніх по довжині волосся. Після зняття бігуді розчешіть волосся пальцями, а прядки зафіксуйте лаком.
2
Яскравою новинкою у професійних перукарів вважаються електробумерангі. Це гнучкі гарячі палички-олівці, застосовувані для завивки волосся в красиві локони-спіральки. Вони мають світловий індикатор, завдяки якому визначається момент нагріву волосся до оптимальної температури укладання. Перед використанням гарненько просушіть волосся і нанесіть на них мус для укладання. Розділіть волосся на прядки і по черзі накручуйте їх на нагріті бігуді знизу вгору. Кінці бумерангів застебніть, щоб пасма не розпадалися, після чого збризніть волосся спреєм для створення кучерів.
3
Через кілька хвилин, після повного охолодження бігуді, акуратно розкрутіть локони і розчешіть їх пальцями. По закінченню процедури нанесіть на волосся лак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A3fyU1kZccY