Як дати безкоштовне оголошення.

Якщо вам потрібно щось купити, продати, знайти або просто познайомитися, і ви збираєтеся опублікувати оголошення на тему, що цікавить, не поспішайте викладати гроші. Сучасні інтернет-сервіси і численні газети безкоштовних оголошень дозволяють розміщувати на своїх площах інформацію даром. Не варто шукати тут якийсь обман: як правило, безкоштовні оголошення окупаються за рахунок великої кількості читачів, а отже, завищеної вартості рекламних площ у виданні або на сайті.
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - ручка і папір
  • - поштовий конверт
  • - вихід в інтернет
Інструкція
1
Знайдіть газету безкоштовних оголошень. Вона може виявитися у вашому ящику, у сусідів, або в найближчому кіоску за невисокою ціною. На сторінках такої газети, як правило, вказаний телефон, по якому ви можете зателефонувати і продиктувати текст свого оголошення. Послуга ця безкоштовна.
2
Зверніть увагу на місцеву пресу, яку ви купуєте або передплачуєте. Найчастіше в суспільно-політичних газетах публікуються купони на безкоштовні приватні оголошення. Купон слід заповнити, вирізати і відіслати звичайною поштою, або принести в редакцію.
3
Пошукайте розділ безкоштовних оголошень на міському сайті або знайдіть спеціальні сайти-ярмарки. Увійдіть, щоб ваше оголошення з'явилося в відповідному розділі.
4
Повторіть текст оголошення в газеті або на сайті кілька разів, щоб збільшити кількість можливих переглядів.
Зверніть увагу
- Вам можуть запропонувати заплатити певну суму за те, що оголошення вийде крупним шрифтом, в рамці, на початку газетної сторінці або в верхньому куті сайту (форуму). Погоджуватися на таку пропозицію чи ні - справа ваша.
Корисна порада
- Перед тим, як диктувати текст свого оголошення по телефону, запишіть його на папері і читайте з аркуша. Особливо чітко проговорите свій контактний телефон, щоб не допустити в оголошенні помилки.