Як відкрити спортивну секцію. Які потрібні документи на оформлення спортивної секції.

Спортивна секція - соціально корисний бізнес і хороший заробіток для спортсмена, який бажає стати тренером. Спортивні секції знайдуть відвідувачів практично в кожному місті. Важливо, щоб у секції було добротне, зручно розташоване приміщення і необхідне обладнання.
Інструкція
1
Спортивні секції необхідні в кожному місті, але з вибором виду спорту варто бути обережним: навряд чи в маленькому і не дуже матеріально забезпеченому містечку є сенс відкривати секцію великого тенісу. При виборі виду спорту визначитеся, що особливо затребуване в конкретному місті і на кого буде розрахована ваша секція (на дітей або на дорослих, на всіх або тільки на забезпечені верстви населення). Також подумайте, чи будете ви самі вести заняття або наймете тренерів, залишаючись засновником.
2
Прояснивши зазначені вище моменти, займіться вибором приміщення під секцію . До приміщення, особливо якщо це секція для дітей, має бути зручно добиратися. Щоб відкрити секцію для школярів, можна домовитися з директором найближчої школи про оренду залу. В такому випадку у вас відразу буде і зручне приміщення, і клієнти. Секції для дорослих краще відкривати в місцях, недалеких від ділових вулиць, щоб люди могли займатися спортом відразу після роботи.
3
Залежно від виду спорту потрібно буде обладнати приміщення. Нерідко це означає, що в приміщенні доведеться зробити ремонт, адже не скрізь є необхідне покриття підлоги, не скрізь можна встановити потрібні тренажери.
4
Ще до закінчення ремонту починайте шукати потенційних клієнтів - через знайомих, інтернет, просто шляхом розклеювання оголошень на під'їздах прилеглих будинків. Як правило, займатися спортом або віддати дітей в спортивну секцію хочуть дуже багато, але не у всіх є на це час і гроші. Встановивши відносно невисокі ціни на фоні інших подібних секцій, можна досить успішно набрати не одну групу бажаючих відвідувати секцію .
5
Формуйте групи клієнтів залежно від віку та рівня спортивної підготовки. Дитячі групи, як правило, формуються тільки за віком. Якщо ваша секція для дорослих, то упор варто зробити на фізичні можливості та спортивну підготовку, виділивши в окрему групу лише осіб похилого віку. Розміри груп залежать від виду спорту, який ви пропонуєте, і від розміру приміщення.
6
Зареєструвати спортивну секцію можна як у вигляді комерційної, так і у вигляді некомерційної організації. До перших відноситься товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ. Підходящих видів некомерційних організацій багато: це і громадська організація, і некомерційне партнерство. Некомерційні організації нерідко користуються певними податковими пільгами, так що під секцію вигідніше створювати їх. Реєстрація некомерційних організацій відбувається через територіальні органи юстиції, а комерційних - через податкові органи.
Здоровий спосіб життя стає все більш популярним серед різних верств населення. Підлітки і дорослі, молоді і літні направляються в найближчий спортивний або фітнес-клуб і ... йдуть через кілька хвилин, подивившись на прейскурант цін. І наступне місце, куди вони підуть - це невеликі спортивні секції, організовувані кількома тренерами - індивідуальними підприємцями.
Інструкція
1
Визначтеся з видом спорту, який буде викладатися в секції. Для цього досліджуйте можливі запити споживачів. У невеликому місті секція великого тенісу не буде настільки популярна, як секція бойових мистецтв або волейбольна. Також необхідно прорахувати, на яку вікову і соціальну категорії буде орієнтована секція: діти, підлітки, молоді люди, тільки дівчата, дорослі та літні і т.д .; незаможні, середнього достатку або тільки забезпечені верстви населення.
2
Виберіть приміщення під секцію . Список вільних приміщень ви можете дізнатися в місцевому ЖКГ або адміністрації міста. Не полінуйтеся з'їздити на кожен з об'єктів і оглянути їх на власні очі: продавці часто опускають інформацію про те, що приміщенню потрібний ремонт та/або воно взагалі непридатне для використання, продається фактично лише земля. Якщо секція орієнтована на дітей, то поруч з приміщенням повинно бути порожній простір для особистих автомобілів батьків. Небудь розташування місця проведення тренувань має бути легкодоступним в плані того, як дістатися до нього на громадському транспорті.
3
Обладнайте приміщення залежно від обраного виду спорту. Тут потрібно фахівець; їм цілком може виступити найнятий співробітник (майбутній викладач), якщо ви потрудилися опублікувати оголошення про роботу ще до того, як вибрали приміщення.
4
Сформуйте групи клієнтів, якщо були вибрані всі вікові категорії відвідують з різних верств населення. Для одних можуть бути надані додаткові оплачувані послуги, для інших - окреме приміщення і менше обладнання. Дітям же знадобиться викладач з педагогічною освітою. Розміри груп залежатимуть від кількості співробітників і розмірів орендованого/купленого приміщення.
5
Перед відкриттям оформите документи індивідуального підприємця. Зверніться у відділення податкової інспекції у вашому місті. Правильно оформлені документи необхідні, так як доведеться регулярно робити звіти по виконаній роботі, платити податки і т.д.