Як перемогти нудьгу.

Кожна людина стикався хоч раз у житті з почуттям нудьги, коли життя стає нецікавою, нічого не радує. Проте кожен випадок має свої особливості. З точки зору психологів існує кілька способів, щоб уникнути стану апатії і підняти настрій.
Інструкція
1
Намагайтеся під час хандри не передавати негативні емоції оточуючим. Оскільки стан зневіри від цього тільки посилиться або з вами можуть так само вчинити, а у вашому стані це небажано.
2
Займіться улюбленою справою. Це може бути старе хобі чи нове захоплення. Все залежить від ваших уподобань - це можуть бути танці, малювання, вишивка, катання на роликах.
3
Якщо ви відчуваєте, що хандра настає, коли ви знаходитесь вдома, то намагайтеся більше бути на свіжому повітрі. Прекрасний засіб - це прогулянки на вулиці, катання на велосипеді, пробіжка.
4
Постарайтеся згадати що-небудь хороше. Взагалі рекомендується скласти список з переліком усіх цікавих подій, які відбувалися у вашому житті. І коли ви відчуєте, що хандра вас долає, почніть перечитувати список.
5
Якщо причиною нудьги стали неприємності вдома або на роботі, поділіться з кимось із близьких друзів або з батьками. Можливо, вони зможуть допомогти вам порадою.
6
Часом необхідно просто виплакатися! Інколи під час хандри настає бажання поплакати. Не варто стримувати власних емоцій, оскільки після цього вам стане легше на душі.
7
Постарайтеся згадати, яка подія або ситуація призвели до виникнення нудьги. Коли відбувається усвідомлення причини, легше шукати шляхи виходу з цього стану.
8
Займіться спортом. Спробуйте виконувати різного роду фізичні вправи до повного стомлення - це зніме напругу і дозволить усунути зневіру.
9
Уважно стежте за життєвим ритмом. Хандра настає як через інтенсивне ритму життя, так і з-за тривалої бездіяльності.
10
Якщо у вас інтенсивний життєвий темп, то намагайтеся частіше відвідувати кабінет масажиста, приймайте ванни з розслаблюючими ароматичними маслами.
11
Якщо ви помічаєте, що вам нікуди витратити власну енергію, то постарайтеся знайти нові захоплення, відвідуйте навчальні курси.
Почуття туги виникає, коли людині нудно наодинці з самим собою. Найчастіше люди переконані, що для гарного проведення часу їм необхідно спілкуватися і взаємодіяти з коханими, друзями, рідними, знайомими. Але кожна людина може назавжди позбавити себе від туги і нудьги, якщо правильно буде використовувати вільний час.
Інструкція
1
Тугу в душі швидко витісняє захоплююча справа. Займаючись тим, що вас цікавить, ви почнете розуміти, що із задоволенням би виділили для своєї улюбленої справи ще час. І тоді здивуєтеся, чому раніше попусту спалювали дорогоцінні хвилини, адже їх можна заповнити такими цікавими речами! А 24-х годин у добі, які відпущені земним часом, вам не буде вистачати, щоб вмістити в них все, що хочеться тепер зробити. Захоплення може бути самим різним: в'язання, вишивка, конструювання моделей літаків, машин, зборка комп'ютерів, ремонт старих мотоциклів, заняття йогою, цигун і т.д.
2
самовдосконалюється. Багато увазі під цим поняттям формування гарного тіла, інші - розвиток в духовному плані. Вибирайте той напрямок, який вам до душі. У наш час інформація, яка допоможе вам у цьому, буквально лежить на поверхні. У кожному місті відкриті фітнес клуби, студії танцю, східних практик. Книжкові магазини та мережу інтернет нададуть широкий вибір інформації по внутрішньому розвитку і по організації тренувань в домашніх умовах. Вам залишиться тільки слідувати розробленим рекомендаціям.
3
Вдосконалюйтесь в професійному плані. Світ ускладнюється і змінюється щохвилини. Щорічно відбувається маса відкриттів, з'являються нові розробки у всіх сферах діяльності. Обов'язково відвідуйте семінари, які допоможуть вам отримувати не тільки нову інформацію, а й рекомендації по продуктивному її застосування. У цьому випадку ви будете цінним працівником, що йде твердо по кар'єрних сходах, або прекрасним керівником, який завжди в курсі нововведень у своєму бізнесі. Не втрачайте дорогоцінний час, не заповнюйте вільні хвилини таким з'їдає почуттям, як туга. Зробіть своє життя цікавим і насиченим!