Як подивитися в icq історію повідомлень.

Ще кілька століть тому, щоб поділитися важливою новиною, відправляли гінців на конях, писали довгі листи на поганому папері і мучилися від невідомості, чи дійшло послання до адресата. Сучасні засоби зв'язку дозволяють передавати повідомлення дуже швидко. І, мабуть, найпопулярнішим з них залишається «аська» - програма миттєвої передачі повідомлень ICQ. З її допомогою можна передавати і текстові повідомлення, і картинки, і музику. Але що робити, якщо важливу інформацію ви отримали кілька днів тому, а знадобилася вона тільки зараз? Вихід простий - подивитися історію повідомлень .
Інструкція
1
Завантажте програму. Праворуч з'явиться вікно з вашими контактами. Якщо його немає, клацніть правою кнопкою миші на значку ICQ на панелі задач у правому нижньому куті екрану - так ви зможете відкрити список контактів.
2
Знайдіть у списку нік людини, чия історія переписки вам потрібна, і клацніть на цьому імені.
3
Третій крок - правою кнопкою миші клацніть на імені потрібного вам людини, з'явиться вікно з варіантами подальших дій. Не відпускаючи кнопку миші, виберіть «Історія повідомлень ».
4
У діалоговому вікні ви зможете переглянути історію повідомлень з вашими друзями. У стовпці зліва перераховані всі контакти, а в центральній частині вікна відображається ваше листування з необхідним людиною. Використовуючи смугу прокрутки або коліщатко на мишці, можна переглянути її від початку і до кінця. Якщо вам необхідно швидко знайти щось конкретне в цьому листуванні, в верхньому правому куті вікна є функція пошуку - задаєте потрібне слово і дивіться результат. Тут же можна переглянути вашу переписку з іншими користувачами - потрібно лише клацнути на імені контакту.
5
Другий спосіб перегляду історії повідомлень трохи схожий на попередній. У вікні контактів зверху над відкрилися списком є кнопка «Історія» у вигляді великої літери Н. Виділивши потрібний вам контакт, натисніть на кнопку «Історія». Відкриється вікно, як у попередньому випадку, де ви зможете ще раз прочитати ваші повідомлення один одному.
Зверніть увагу
В історії повідомлень відбивається та переписка, яка не була стерта або видалена користувачем. Якщо з якихось причин ви одного разу скористалися опцією «Видалити історію повідомлень», то, на жаль, цю переписку вам відновити не вдасться.