Як зберегти нерви.

У сучасному житті, проживаючи у великих містах, люди піддаються численним стресових ситуацій. Це дуже негативно позначається на здоров'ї і може привести до серйозних захворювань. Профілактика і лікування стресів повинні вестися не тільки медичним, а й психологічним способами.
Інструкція
1
Найголовніше - не приймати близько до серця ситуації, які змушують вас нервувати. Пробки, непідписаний контракт, тиснява - це зовсім не привід псувати собі настрій. В таких ситуаціях краще подумати про щось приємне, що змусить вас посміхнутися, можна пригадати якусь смішну ситуацію або історію.
2
Намагайтеся уникати конфліктів. Будь-яку проблему можна вирішити мирним способом, якщо ви маєте справу з адекватною людиною. Якщо ж вас цілеспрямовано хочуть розізлити, будьте розумнішими. Ваш спокійний вигляд без зайвих слів приборкає навіть самого конфліктного людини.
3
Як можна частіше займайтеся спортом. Фізичні навантаження помітно покращують настрій і допомагають зняти стрес, направивши скупчилася негативну енергію на роботу м'язів. Дуже корисні ранкові пробіжки. Якщо необхідно виплеснути накопичений негатив, то підійде боксерська груша.
4
Відмінний спосіб заспокоїтися після важкого дня - це подивитися хороший, добрий фільм або послухати спокійну музику. Також підійдуть розважальні передачі, які змусять вас сміятися.
5
Потрібно обов'язково висипатися, не мучити організм важкою роботою, давати йому відпочинок. Міцний сон не тільки допомагає відновити сили, а й позитивно позначається на самопочутті та зовнішньому вигляді. А відмінний вид подвійно піднімає настрій.
6
Прогулянки на свіжому повітрі - відмінний спосіб заспокоїти розхитані нерви . Бажано гуляти щовечора хоча б по одній годині. На вихідні намагайтеся по можливості виїхати за місто, на природу. І обов'язкова умова: навіть не згадувати про проблеми, які залишилися в місті.
7
Добре допомагає при стресах популярна сьогодні ароматерапія. Візьміть аромалампу і додайте в неї кілька крапель ефірних масел апельсина, лаванди та іланг-ілангу. Це відомі антидепресанти. Приляжте на диван і приблизно півгодини полежте в повній тиші. Незабаром ви відчуєте спокій. Такі процедури сприяють більш міцному і спокійному сну.