Як пристебнути автокрісло.

Згідно зі статистикою ДТП, в автомобільних аваріях найбільш незахищеними є діти. Щоб зменшити ймовірність ризику, якому вони піддаються, автомобілі обладнають спеціальними утримують пристроями - автокріслами, які можна придбати в магазині або виготовити самостійно.
Вам знадобиться
  • - інструкція з експлуатації автокрісла або схема кріплення ременів, нанесена у зручно читається місці на кріслі.
Інструкція
1
Перед покупкою автокрісла обов'язково перевірте, чи є технічна можливість підключення крісла у вашому автомобілі. Сидіння необхідно вибирати в присутності дитини. Воно повинно підходити по ширині і висоті і відповідати вазі дитини, внутрішні ремені крісла повинні регулюватися. Важливо, щоб крісло було зручним для дитини.
2
Перевірте комплектацію автокрісла і зберіть його згідно інструкції. Зніміть чохли з сидіння і підлокітників.
3
На пасажирському місці салону автомобіля закріпіть автокрісло ременями безпеки і посадіть у нього дитину. В автокріслі повинні бути передбачені спеціальні місця для пропускання ременів безпеки. Пам'ятайте, що дітей до 1 року потрібно возити по ходу руху автомобіля. При такому розташуванні дитина легше переносить фронтальний удар.
4
Відрегулюйте нахил крісла: для дітей до одного року він повинен становити близько 45 °. Встановіть висоту підголівника, відрегулюйте плечові опори і зробіть інші регулювання автокрісла згідно інструкції.
5
Перевірте правильність установки автокрісла. Потягніть за лямку, - ремені безпеки повинні бути натягнуті. Переконайтеся, що ремені не скручені. Крісло повинне бути надійно закріплене на сидінні автомобіля і піддаватися зрушенню при невеликому зусиллі не більше ніж на 3 см.
Зверніть увагу
Ніколи не пристібайте себе і дитину одним ременем. Завжди перевіряйте, щоб деталі автокрісла або ремені були затиснуті сидінням або дверима автомобіля.
Корисна порада
Висоту підголівника потрібно підбирати таким чином, щоб плечова лямка ременя безпеки проходила по прямій лінії до автомобільного натягувачем.