Як надати загар особі. Як надати шкірі колір засмаги.

Незважаючи на те, що в моді сьогодні природний колір шкіри тіла та обличчя, багато дівчат і жінок бажають позбутися аристократичним блідості і шукають самі відповідні способи додання засмаглого кольору шкірі обличчя.
Інструкція
1
Самий швидкий і ефективний спосіб надати шкірі обличчя загар - це відвідати солярій. При цьому даним способом скористатися можна в будь-який час року. До речі, сьогодні крім соляріїв великих і дорогих, на ринку представлені й спеціальні «домашні» солярії для особи, які може дозволити собі придбати буквально кожна дама. Однак врахуйте, що солярій має протипоказання, і дівчатам з дуже світлою шкірою відвідувати його заборонено.
2
Надати загар шкірі обличчя можна і більш природним шляхом - підставляючи сонечку своє личко. При цьому дуже важливо: для того щоб загар особи був красивим - НЕ жмуритися, а також використовувати підходять вашому типу шкіри сонцезахисні засоби. Єдиний мінус цього способу загар а - отримати такий загар можна лише влітку.
3
Надати шкірі обличчя загар можна і простішим способом - вибрати спеціальну декоративну косметику, придающую ефект загар а. Так, наприклад, на прилавках магазинів в широкому асортименті представлена пудра для обличчя з ефектом загар а, яка не тільки чудово адаптується під будь-який колір шкіри, але і годиться для використання в будь-який час року.
4
Можна скористатися спеціальними бронзаторами і авто загар ами для обличчя. При виборі такого засобу варто звернути увагу на ті продукти, які представлені у форматі спрея. По-перше, подібні косметичні засоби легко наносяться. По-друге, ваші руки при нанесенні цих коштів залишаться чистими, на відміну від бронзатори і авто загар ов у вигляді молочка і крему.
5
Для додання шкірі обличчя загар а можна також скористатися і народними засобами. Так, наприклад, ви цілком можете заварити міцний натуральна кава (чай), остудити його і протирати ним особа щоранку. Крім легкого ефекту загар а подібна процедура буде освіжати, тонізувати шкіру обличчя. Відмінним засобом для додання шкірі обличчя загар а можна назвати моркву. Для приготування спеціальної маски потріть моркву на дрібній тертці і використовуйте у вигляді маски протягом 15-20 хвилин. Маску потрібно змивати теплою водою. По закінченні 15-20 хвилин після вмивання нанесіть на обличчя зволожуючий крем.