Як відвантажити поплавок.

При різних способах і за різних умов лову риби застосовуються різні способи відвантаження поплавка. Якщо ви ловите на течії, вам необхідно, щоб наживка опускалася на глибину якомога швидше. Тоді необхідно основний тягар зосередити ближче до подпаску і в одному місці. Або ж ви бажаєте відсікти дрібну рибe, яка плаває у верхніх шарах - цей варіант відвантаження теж підходить.
Інструкція
1
Якщо ж вода стояча або протягом повільне, основний тягар розподіляється по всій волосіні. Тоді насадка буде опускатися повільно, природніше. Цей варіант застосовується і для лову обережної риби, якої як правила є риба побільше. Риба бере наживку і, відчуваючи опору важкого грузила, кидає гачок. Ви можете використовувати додатково кілька важків, тоді, взявши наживку, риба буде відчувати лише поступове збільшення навантаження, і коли настане черга основного вантажу, її пісня вже буде заспівана.
2
Від умов лову залежить і вага підпаска, який може становити від сотих часток грама до кількох грамів. Але в будь-якому випадку вага підпаска повинен забезпечити можливість поплавцю позначити клювання.
3
Поплавок відвантажується до максимальної чутливості. Підпасок вішають в 5 см від гачка, основний грузик вище на 15-20 см. Якщо ви ловите на дальній дистанції, виберіть поплавок з порожнистої антенкой, вона буде вільно пропускати воду в обидві сторони.
4
Поплавок повинен бути відвантажений так, щоб з насадкою і з усіма грузиками, на поверхні води залишалася мінімальна частина антени, яку бачить ваш очей. Буває по-різному, комусь необхідно бачити третину поплавка над водою, а кому і дві третини.
5
Правильно відвантажений поплавок збільшує число клювань, головне бути уважним, щоб не переглянути їх. Правильність відвантаження можна перевірити наступним чином. Помістіть поплавок у воду і злегка натисніть на антенку, щоб вона незначно занурилася в воду. Вона повинна швидко, але не різко, прийняти вихідне положення. Якщо поплавець занурюється глибоко і повільно повертається, значить, він перевантажений.
6
Перевантаження - це часта помилка новачків. Це може спричинити за собою ускладнення управлінням оснащенням, передачу помилкових клювань (якщо риба тільки доторкнулася да насадки, перевантажений поплавок стане занурюватися далі за інерцією). Якщо поплавець швидко і різко спливає, значить, він недовантажений. Це небажано при обережних поклевках.