Як зберегти хліб свіжим.

Всім відомо, що хліб - один з найпопулярніших продуктів на столі росіян. Рідкісна сім'я купує хліб рідше одного разу на два дні. Однак помічено тенденцію - останнім часом хліб стали вживати в їжу менше. Ось і трапляється, що куплена буханці не з'їдається відразу. Не біда - при правильному зберіганні хліб може залишатися свіжим до 5 днів!
Інструкція
1
Для зберігання хліб а є спеціальна ємність - хліб ница. Кращими вважаються хліб Ниці з дерева і берести. Дерев'яні мають антибактеріальні властивості, а берестяні мають ефект губки: вбираючи зайву вологу, довго зберігають смак свіжості. Інші варіанти хліб ниць значно поступаються їм у властивостях, тому всередину кладіть хоча б дерев'яну або берестяну подставочку або дощечку.
2
Хліб буде довше залишатися свіжим, якщо в хліб ніцу покласти шматочок очищеної картоплі, нарізане яблуко, трохи солі або шматочки цукру. Природно, не забувайте їх періодично міняти!
3
Перевірено, що якщо загортати хліб в льняне або полотняні рушник, він черствіє повільніше і зберігає свої властивості протягом цілого тижня!
4
Більш сучасний варіант - спеціальні мішечки для хліб а, які продаються в супермаркетах і спеціалізованих відділах магазинів. Вони складаються з трьох шарів: верх - бавовняна тканина, підкладка - теж «хебешка», а між ними прошарок з перфарірованного поліетилену. Такі мішки дозволяють зберегти корисні речовини хліб а, а сам продукт свіжим тривалий термін.
5
А ось зберігання хліб а в поліетиленових пакетах, близько систем опалення та на прямому сонячному світлу - прямий шлях до його якнайшвидшому зачерственію!
6
Деякі господині вважають за краще зберігати хліб в холодильнику. ЧДействітельно, хліб черствіє повільніше при температурі мінус 18-20 градусів С. Однак багато хто відзначає, що такий хліб втрачає свої смакові властивості. І врахуйте: на верхній полиці холодильника (при температурі близько плюс 2 градусів С) хліб може зачерствіти вдвічі швидше.
Зверніть увагу
Чорний та білий хліб зберігати разом не можна - змішання хлібних дріжджів призводить до прискореного розмноження продуктів розпаду, в результаті чого хліб починає пліснявіти.
Корисна порада
Ще Издревне вважалося, що різати цілий батон або буханець треба не з краю, а від середини. Розрізавши батон навпіл, відріжте від середини потрібну кількість скибочок, а решту частини складіть зрізами щільно один до одного і так і зберігайте. Хліб ніби залишається захищеним з двох сторін і довше не черствіє.