Як відновити файл ключів WebMoney.

Втрата файлу ключів від системи Вебмані - досить часто зустрічається проблема. Причини цього можуть бути різними: полетів жорсткий диск, переінстальовано операційна система, комп'ютер був зламаний хакерами або був заражений вірусами. Все це може призвести до втрати керування вашими грошима. На щастя, ця проблема досить легко вирішується. Система вебмані трансфер - це єдина система онлайн-платежів, здатна повністю відновити контроль над втраченими даними незалежно від причини їх втрати. Отже, відновити ваш файл ключів можна наступним чином:
Інструкція
1
Зареєструйте в системі WebMoney Transfer новий WMID. Він буде, так би мовити, контактним, з його допомогою буде відновлений попередній WMID.
2
Заповніть заявку на відновлення файлу ключів на сайті системи вебмані. Ви отримаєте номер, за яким можна буде відстежити проходження заявки.
3
Роздрукуйте заяву і завірте у нотаріуса свій підпис під ним. Якщо у вашому місті знаходиться користувач системи Вебмані з атестатом реєстратора, то підпис може запевнити він. Знайти такого користувача можна через офіційний сайт сервісу.
4
Зробіть ксерокопії сторінок всіх значущих сторінок паспорта: ПІБ, дата і місце народження, дата видачі паспорта, дані про прописку.
5
Тепер нотаріально завірена заява відправте разом з ксерокопією паспорта в центр атестації рекомендованим листом.
6
Перевіривши достовірність повідомлених вами даних, центр атестації вишле втрачений файл ключів на вашу адресу електронної пошти.
7
Пам'ятайте, що мета всієї цієї складної процедури - встановлення особи користувача, тобто вашої, шляхом порівняння наданих даних з інформацією з вашого атестата. При цьому ваш атестат повинен бути не нижче початкового. Якщо ви - власник формального атестата, то вам доведеться вказати деякі додаткові відомості: номери ваших гаманців, останні транзакції, баланс на момент втрати ключів і так далі. Якщо ж у вас атестат псевдоніма, то, на жаль, процедура відновлення доступу для вас буде недоступна.
Зверніть увагу
Врахуйте, що відновлення доступу до WMID проводиться за плату, хоча і досить символічну. Вартість відновлення файлів ключів становить від 3 до 5 WMZ. Відновлення пароля - 1 WMZ. Таким чином, в сумі відновлення може обійтися в 20- 30 доларів, не рахуючи оплати поштових послуг та нотаріуса. Правда, для клієнтів з початковим атестатом послуга коштуватиме значно дешевше.
Система Webmoney була розроблена в суворій відповідності до вимог з безпеки інформаційного обміну і грошового обігу через інтернет. У ній передбачені три типи авторизації користувачів: файли з секретними ключами, захищені паролем; персональні цифрові сертифікати і система e-Num. Всі операції з грошовими коштами всередині системи здійснюються в захищеному режимі. Це полегшує збереження персональної та фінансової інформації, але, на жаль, ускладнює алгоритм роботи з системою.
Інструкція
1
Використання цифрових сертифікатів, зокрема, передбачає зберігання спеціального файлу-документа, закодованого цифровим підписом, на жорсткому диску комп'ютера, а також, як радить система, дублювання його на знімному носії інформації. Але людина так влаштована. що втратити навіть такі важливі файли не складає труднощів. До того ж сертифікати потрібно час від часу оновлювати, а деякі користувачі можуть фізично не зуміти цього зробити, а новий цифровий файл зберігається дуже недовго. На щастя, у системі передбачена процедура відновлення.
2
Увійдіть на сайт key.wmtransfer.com, введіть номер WMID. Якщо не пам'ятаєте свій ідентифікатор, то його можна дізнатися через сайт enter.webmoney.ru. Введіть дату свого народження. На екрані з'явиться напис "Нова заявка на відновлення контролю WMID", а на вашу електронну пошту прийде лист з подальшими інструкціями.
3
Зайдіть за вказаною в листі посиланню, щоб підтвердити свою заявку. Система задасть кілька питань, що стосуються персональних даних, наприклад "Чи є у вас доступ до телефону, номер якого закінчується на ХХХХ". Якщо це останні цифри вашого мобільного номера, тисніть "Так, доступ є". Ви отримаєте sms-повідомлення з 9-значним перевірочним кодом. Введіть цей код у відповідне поле і натисніть Продовжити. Якщо повідомлення не спадає протягом тривалого часу, перевірте справність sim-карти або натисніть "sms не отримано".
4
Введіть відповідь на контрольне запитання, наприклад, "Дівоче прізвище матері". Поставте галочку навпроти "З регламентом відновлення контролю ознайомлений і згоден. Підтверджую, що є власником WMID". Натисніть Продовжити.
5
Якщо всі дані введені правильно, ви побачите повідомлення "Заявка успішно подана", а також додаткове контрольне слово, яке необхідно запам'ятати або записати. По електронній пошті ви отримаєте посилання для відновлення сертифіката. Пароль на вхід буде переданий в наступному листі або у вигляді sms-повідомлення.
6
У більшості випадків відновлення проходить гладко, але іноді потрібно відправка сканированного заяви, завіреного нотаріусом. Якщо ви правильно ввели свої дані та відповіли на запитання, то така міра вам не загрожує.
Зверніть увагу
Посилання для відновлення стане активна не раніше 21:00 MSK в день подачі заявкі.За послугу відновлення може бути взята невелика комісія, списана з рахунку гаманця.