Як вибрати перший мотоцикл. Як вибрати мотоцикл за зростом і вагою.

При виборі першого мотоцикла у новачка виникає безліч питань. Починаючому мотоциклісту хочеться придбати байк подорожче і красивіше, однак це неправильно. Потрібно керуватися безпекою, і лише в останню чергу тим, які швидкісні характеристики має обрана модель.
Інструкція
1
Поширеною помилкою новачків є покупка в якості першого байка моделі своєї мрії, про яку вони мріяли ще в дитинстві. У початківця водія набагато більше шансів впустити мотоцикл, причому прямо на себе. Першим байком повинна стати недорога не тільки за ціною, але і в обслуговуванні модель. Не варто звертати уваги на гарні пластикові обважування, вони лише заважають навчанню.
2
Визначтеся з цілями і характером своєї їзди на майбутньому мотоциклі. Якщо він потрібен для того, щоб здійснювати щоденні поїздки на роботу, яка знаходиться на великій відстані від будинку, то найкраще підійдуть байки для подорожей і тривалих поїздок (наприклад, Туристичний або Круйзер). Не варто купувати Спорт в якості свого першого мотоцикла .
3
Перегляньте всі тематичні журнали, які розповідають про всі нові досягнення в області мотобудування, щоб знати які параметри є основними для кожного байка. Варто враховувати, що особливості конструкції, такі як розташування керма і підніжок, є суворо персональними, тому замовляти мотоцикл, ні разу не випробувавши його, не варто.
4
Для людини з порівняно невеликими габаритами варто брати невеликий байк з двигуном об'ємом не більше 400 кубічних сантиметрів. Якщо ж зріст і вагу вище середнього, то можна купувати байк побільше, однак з розумною потужністю (максимум 600 кубиків) .При виборі мотоцикла головне щоб він дійсно сподобався, і тоді його використання доставить лише велике задоволення. Визначившись з моделлю, слід завжди проконсультуватися з фахівцями або побільше прочитати про неї в інтернеті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VbizR8E4PMc
Зверніть увагу
Обов'язково слід придбати шолом. Він повинен правильно сидіти на голові, не варто шкодувати на нього грошей. Як правило, чим краще шолом, тим він дорожчий. Бічні подушки повинні щільно притискатися до щік, а при спробі зрушити його вправо або вліво він повинен все одно триматися. Однак не варто купувати моделі, після яких на обличчі залишаються сліди.
Корисна порада
Навчитися впевнено і безпечно водити недобходімо ще до покупки свого першого байка.
Є багато людей, які люблять їздити на автомобілях і отримують від цього величезне задоволення, однак не менша кількість людей отримують насолоду від їзди на мотоциклах . Саме про них ми і поговоримо. Ми допоможемо вам підібрати собі відповідний мотоцикл, якщо ви все-таки зважилися на його покупку.
Вам знадобиться
  • Мета, фінансові ресурси
Інструкція
1
Першим ділом ви повинні задати питання самому собі: «Що ж саме я хочу?» Різновидів мотоциклів є дуже багато, і багато авторів називають різні типи мотоциклів і використовують свої класифікації. Однак, перш за все вам потрібно визначитися з головною метою, з якою ви купуєте собі новий мотоцикл. Є дві основні групи мотоциклів - це дорожні і позашляхові. Залежно від того, де ви збираєтеся на ньому їздити, підійдуть моделі з тієї чи іншої групи.
2
Коли ви визначилися з основним напрямком використанням вашого майбутнього двоколісного друга, можна приступати до наступного кроку. Тепер вам слід визначитися, який з видів мотоциклів вам більше імпонує. Є мотоцикли категорії «класик» - вони самі універсальні і допоможуть практично в будь-якій ситуації, «спортбайки» - це привабливі моделі з обтічним кузовом, «суперспорт» - це дуже швидкі моделі, виконані в красивому дизайні, «турер» - ці моделі підійдуть тим , хто планує подорожувати на своєму байку, «чопер» - це дорогі мотоцикли з великою кількістю хрому і низькою посадкою, «кросові» - призначені для кросових мотогонок, «ендуро» - моделі для людей, охочих зайнятися позашляховим туризмом. Як уже згадувалося, класифікації бувають різні, але загалом вони схожі і тепер ви з ними знайомі.
3
Після ознайомлення з різновидами мотоциклів, ви можете приступити до вибору моделі, яка буде максимально відповідати вашим запитам. Вам потрібно чітко розуміти, де ви найбільше будете використовувати мотоцикл і як часто будете на ньому їздити. Чи є у вас бажання покрасуватися перед перехожими або своїми знайомими або ж вам просто потрібна «робоча конячка»? Відповіді на ці питання дуже важливі, тому кожен повинен сам для себе на них відповісти і лише потім можна спокійно визначитися з вибором.
Зверніть увагу
Багато мотоцикли мають дуже високу вартість лише через те, що марка досить популярна і користується попитом. Однак це не завжди означає, що вона має ідеальне співвідношення ціна/якість, тому зважте всі варіанти, перш ніж прийняти остаточне рішення.
Корисна порада
Завжди дивіться паспортні характеристики обраної вами моделі. Звертайте увагу на такі показники, як витрата палива, так як є багато моделей, які досить «ненажерливі» і вам навряд чи захочеться дуже часто заливати дорогий бензин в бензобак, тому краще відразу врахувати цей фактор.