Як додати моніторинг на сайт.

При створенні власного сайту виникає необхідність в тому, щоб відстежувати кількість відвідувань його користувачами і доступність самого сервера. Іноді важливо дізнатися саме звідки найчастіше заходять люди на портал. Це можна зробити за допомогою різних сервісів і скриптів моніторингу, благо в інтернеті їх існує безліч.
Вам знадобиться
  • - сервер або хостинг;
  • - аккаунт в одній з систем моніторингу;
  • - CMS;
  • - лічильник відвідувань;
Інструкція
1
Перевірка сайту за допомогою систем моніторингу дозволяє повністю контролювати проект. Існую платні і безкоштовні сервіси, які відрізняються функціоналом і наявністю техпідтримки. Багато платні системи мають додаткові параметри, такі як розсилка СМС-повідомлень та налаштування частоти перевірки. Головним відміну платного моніторингу від безкоштовного є те, наскільки часто проводиться сканування. Платний сервіс здатний робити це раз на хвилину, у той час як частота безкоштовного варіюється від 5 хвилин і више.Отлічним моніторингом роботи сервера є Down-notifier. Він безкоштовний, підтримує всілякі повідомлення (через Twitter, email), перевірку здійснює кожні 10 хвилин. Аналогічні послуги надають інші зарубіжні системи, наприклад, website-monitoring.
2
Багато сучасних CMS також володіють схожим функціоналом. Найбільш популярні мають у своїх налаштуваннях пункт статистики, який відображає середній час роботи сайту , кількість запитів до БД та зареєстрованих користувачів.
3
Якщо мова йде про звичайний сервісі, який буде просто реєструвати відвідування, то існує ресурс hitcounter, який надає на вибір безліч лічильників, які легко можна підібрати до дизайну сайту . Для цього достатньо зареєструвати акаунт і скопіювати HTML код для вставки собі на сторінку.
Зверніть увагу
Багато хостинги для своїх користувачів також надають всілякі сервіси для перевірки пінгу та доступності, однак за кількістю налаштувань вони, як правило, відстають від спеціалізованих ресурсів.