Як реконструювати будинок.

Реконструкцію будинку варто починати зі складання докладного плану робіт. Для цього обійдіть будівлю по периметру. Потім приступайте до огляду внутрішніх приміщень. Переробка будинку завжди починається зі стін і фундаменту, потім ремонтуються комунікації та кімнати.
Інструкція
1
Спочатку перевірте фундамент і стіни на наявність тріщин. Дрібні вибоїни та щілини закладіть розчином цементу. Для цього змішайте цемент і пісок в пропорціях 1: 4. У результаті повинна вийти суміш, схожа на тісто. Досягти потрібної консистенції можна додавши води або піску.
2
Получившимся штукатурним розчином за допомогою кельми закладаються всі тріщини на стінах та фундаменті. Якщо заплаток багато і будівля втратило привабливий вигляд, стіни обшиваються сайдингом.
3
Систему каналізації замінюють при необхідності. Якщо труби старі, не вистачає пропускної потужності, встановлюють нові. Одночасно з цим перевіряють водонагрівальне обладнання.
4
Якщо в будинку встановлено газове обладнання, його необхідно перевірити на наявність витоків. Можна не міняти всю систему газопостачання, а просто замінити пошкоджені ділянки труб.
5
Наступний крок - огляд даху. Покрівлю, що прийшла в непридатність, заміняють сучасними матеріалами. Черепиця, гофролист або профнастил - вибір величезний, і кожне покриття добре по-своєму. Найпопулярнішим матеріалом для покрівлі є металочерепиця. Вона набагато легше натуральної черепиці, набагато простіше в монтажі, і має величезну різноманітність кольорів та фактур.
6
Реконструкція внутрішніх приміщень включає в себе циклювання підлог або заміну покриття підлоги. Обклеювання шпалер або нанесення на стіни фарбувального складу. Заміну сантехніки, ремонт стель, установку пластикових вікон.
7
Під час внутрішньої обробки всі меблі виноситься з будинку або накривається поліетиленом. Всі необхідні для ремонту матеріали - штукатурка, побілка, шпаклівка, шпалери, підлогове покриття - закуповуються заздалегідь.
8
Ремонт краще проводити пізньою весною і влітку. Взимку оздоблювальні матеріали сохнуть набагато довше. До того ж, набагато комфортніше працювати при теплій погоді.