Як побудувати лабіринт.

Більшість людей воліють самі облаштовувати інтер'єр своїх квартир і будинків. Такий спосіб дуже зручний. Послуги професійного дизайнера часом коштують дуже дорого, тому набагато економніше самому придумати дизайн свого житла. Також це зручно тим, що ви можете втілити в реальність ваші фантазії та мрії. При розробці дизайну інтер'єру можна використовувати неординарні підходи. Наприклад, помістити в будинку або квартирі невеликий лабіринт . Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Фанера, інструменти для роботи з деревом, матеріал для обшивки, звукова складова, дроти, лампи для підсвічування, іграшки та аксесуари.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначитися з тим, яким саме буде ваш лабіринт . У міській квартирі досить-таки важко його зробити, якщо тільки у вас не двох'ярусна квартира. Найкраще для створення лабіринт а підійде заміський будинок або дача. Подумайте про те, де ви хочете розмістити майбутній лабіринт . Це може бути підвальне приміщення вашого будинку. Це додасть вашому лабіринт у більше таємничості і загадковості. Також можна зробити невеликий лабіринт , в якому гратимуть ваші діти. Розмістивши його під балконом другого поверху, ви зможете зверху спостерігати за тим, як ваша дитина намагається знайти єдино правильний шлях.
2
Припустимо, що ви вибрали місцем для майбутнього лабіринт а підвальне приміщення. тепер саме час подумати про креслення. Це одна з найголовніших частин споруди лабіринт а. Лабіринти бувають різного типу і різної складності. Найкраще в будинку робити лабіринт прямокутної або квадратної форми. Такий лабіринт простий у споруді. Розробіть детальний лабіринт а на папері. Можна взяти вже готову схему з якогось джерела, а можна використовувати власну фантазію. Пам'ятайте, що у лабіринт а повинен бути тільки один правильний вихід. Також намагайтеся не робити занадто складних шляхів. Все-таки це невелике розвага для ваших гостей, а не тортури. Після виготовлення ескізу зробіть точний креслення з розмірами. Ширина коридорів має бути достатньою, щоб в ньому спокійно переміщався доросла людина, але і не дуже широкою, щоб створював враження замкнутого простору.
3
Тепер, коли готовий докладний креслення, можна приступати безпосередньо до підготовки приміщення. Необхідно повністю очистити його від зайвих предметів. Також досліджуйте підлогу, стіни і стеля на наявність нерівностей. Їх необхідно видалити. Тепер потрібно закупити матеріал, з якого ви будете робити коридори майбутнього лабіринт а. Краще всього використовувати нетовсті листи та фанери. Вони легкі в обробці і не займають багато місця. Матеріал потрібно взяти з запасом на той випадок, якщо ви зіпсуєте частина заготовок.
4
З купленого матеріалу зробіть заготовки лабіринт а. Їх буде дуже багато, тому слід в міру виготовлення збирати їх, починаючи від дальньої стіни. Кріпити між собою деталі рекомендується шурупами. Слідкуйте за тим, щоб знизу деталі щільно прилягали до підлоги і не залишалося маленьких щілин, через які може проникати світло. Коли всі заготовки будуть встановлені, потрібно продумати освітлення. Тут все залежить тільки від вашої фантазії. Найкраще встановити невеликі лампи в різних частинах лабіринт а, але робити це потрібно рівномірно, щоб не виділити правильного шляху виходу.
5
Після установки освітлення потрібно подбати про зовнішній прикрасі. Можна пофарбувати стінки лабіринт а в якийсь колір або імітувати поверхню дубових дощок. Але найкраще обшити стіни лабіринт а тканиною, наприклад, матеріалом, схожим на оксамит. Також задумайтеся про аксесуари. Встановіть стилізовані іграшки з таємничою тускловато підсвічуванням. Красиво виглядатимуть кажани з світяться очі. Також можна повісити портрети магів або чаклунів, злегка підсвітивши їх. Буде дуже реалістично, якщо ви додасте до всіх ще й звуковий супровід. Для цього встановіть кілька колонок на стелі. Для цього використовуйте круглі динаміки.
6
Можна також оснастити ваш лабіринт системою відео спостереження, тоді у вас буде можливість стежити за всіма пересуваннями гостя. Не забудьте також про правильному шляху виходу. Його потрібно якось виділити. Краще всього використовувати світлові сигнали. Наприклад, посередині всіх коридорів прокласти світлодіодну стрічку. На правильному шляху прокладете стрічку зеленого кольору, а на неправильному - червоного. Виведіть підключення стрічок до однієї кнопці або пульту, тепер при натисканні кнопки заблукала легко знайде вихід.
Корисна порада
Уважно поставтеся до розробки креслення лабіринту, так як це сама основна частина споруди.