Як назвати групу з танців. Назви танцювальних груп.

Організація танцювального колективу, як і будь-який творчий акт, - справа клопітка і багатогранне. Питання назви групи зазвичай не те щоб недооцінюють, але часто відкладають на потім із резолюцією «що-небудь придумаємо». Як правило, потім виявляється, що придумати гарну назву набагато важче, ніж здавалося. Принцип «як ви човен назвете - так вона і попливе» працює і тут.
Вам знадобиться
  • адекватний і зацікавлений народ для мозкового штурму
Інструкція
1
Якщо у танців з репертуару вашої групи є самостійні назви, одне з них може стати відмінним варіантом для вас («Турдіон», «Даргасон», «Бассданс»). Виберіть що-небудь гарне, незвичайне або має для вас особливе значення (наприклад, перший танець, який ви вивчили).
2
Багато танцювальні кроки і фігури мають власні назви, одне з них ви цілком можете вибрати в якості імені для колективу. Наприклад, Riverenza або Cadenza.
3
Назвою групи може послужити найменування місцевості або об'єкта, особливо значущого для вашого танцювального напрямку. Це може бути місто, країна, річка, будівля і що завгодно ще. Наприклад, «Версаль», «Альбіон», «Ріо-де-Жанейро». Топонім може бути не самостійним назвою, а його частиною, наприклад «Петербурзькі таємниці» або «Бразильська ніч».
4
Ансамблю народних танців логічно буде згадати в своїй назві ту народність, чиї танці присутні в репертуарі, або яку-небудь характерну особливість цієї культури. Наприклад, «Кельтські візерунки», «Тартан», «Галісійська волинка» або хоча б просто Folk Danse.
5
Назва групи може відображати танцювальну епоху або тематику, особливо якщо мова йде про старовинних танцях. Наприклад, «Медіваль», «Ренесанс», «Прекрасна епоха».
6
Назва повинна відповідати стилю групи і характером танців. Назва «Журавушка» підходить для російського народного ансамблю, але не для брейк-дансу, а якщо ви танцюєте елегантні вальси і контрданси, не варто називатися «Хоровод п'яних тролів» або «Дикі коні». Це не так важливо, якщо ви танцюєте тільки для себе і друзів, але якщо ви розраховуєте на широку публіку і показові виступи, придумайте назву, яка потім не доведеться міняти.
Зверніть увагу
Обов'язково перевірте, чи немає вже групи з такою назвою, яке ви придумали для себе.
Корисна порада
Не забувайте про принципи благозвучності, оригінальності та запам'ятовування. Не беріть назву довше двох-трьох слов.На якою мовою придумувати і писати назву групи - справа ваша, але пам'ятайте, що воно повинне легко і однозначно читатися. Уникайте мов зі складною орфографією, того ж французького. Вам же самим ця назва потім писати і диктувати.