Як виділити зелені очі.

Зелений колір очей володіє магічною притяганням. Для того, щоб посилити цей природний дар, необхідно навчитися правильному макіяжу, який підкреслить силу кольору і додасть погляду особливу глибину і таємничість!
Вам знадобиться
  • -Тінь коричневої гами для повсякденного макіяжу;
  • фіолетовий тіні для святкового макіяжу;
  • коричневий олівець для очей;
  • -чорна або коричнева туш ;
  • -зелена або фіолетова туш.
Інструкція
1
Почнемо з повсякденного макіяжу. Зеленооким панночкам ідеально підходять тіні коричневої гами. Щоб зробити погляд виразнішим можна використовувати комбінації цих тонів: наприклад, верхню і нижню повіку оформляється темно-коричневими або шоколадними тінями, а внутрішній куточок очі висветляєтся за допомогою пісочних або золотистих тіней.
2
Якщо ви збираєтеся на вечірку, то спробуйте скористатися тінями фіолетового або баклажанового кольору. Якщо ви прихильник більш м'яких відтінків, то вам можна порекомендувати колір міді або золота.
3
Прихильницям підводки для очей стилісти радять спробувати олівці теплих відтінків, особливо слід звернути увагу на коричневий, мідний і золотистий кольори. Чорну підводку рекомендується використовувати тільки при святковому макіяжі, так як в поєднанні з зеленими очі ми вона дає дуже яскравий ефект.
4
Особливої уваги заслуговує туш для вій. Крім стандартного чорного кольору можна спробувати туш коричневого відтінку. Використання такого кольору туші дозволяє зробити погляд більш м'яким.
5
Якщо ви любите експериментувати, то спробуйте підкреслити зелені очі за допомогою кольорової туші. Вам ідеально підійдуть зелені і фіолетові кольори. Майте на увазі, що використання таких яскравих відтінків не має на увазі застосування тіней. Якщо порушити це правило, то можна отримати ефект нереальних лялькових очей, які доречні хіба що на маскараді.
Зверніть увагу
Зеленооким жінкам варто уникати тіней синього, блакитного і сріблястого кольору.
Корисна порада
Для досягнення максимального виразного ефекту погляду стилісти радять використовувати теплу гаму косметичних засобів. Використання таких тонів як мідний, коричневий, пісочний дозволяє зробити погляд глибоким і таємничим.
Adobe Photoshop є однією з найпоширеніших програм для обробки зображень. З його допомогою можна змінити зовнішність, фігуру, і навіть «помінятися тілами». Цей додаток дає неймовірні простори для творчості.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, виконайте команду «Файл» - «Відкрити» та виберіть файл із зображенням, на якому потрібно змінити колір очей. Або просто перетягніть фотографію у вікно програми. Двічі клацніть по шару фону, щоб перетворити його в робочий.
2
Використовуйте для виділення кольору очей інструмент «Чарівна паличка». Для початку виконайте збільшення масштабу фотографії за допомогою інструменту «Масштаб», або комбінацією клавіш Ctrl + пробіл. Далі виберіть чарівну паличку і клацніть за кольором очей на зображенні. Даний інструмент виділяє схожі за кольором області. Для зміни області захоплення поекспериментуйте з чутливістю інструменту на панелі.
3
Використовуйте інструмент «Швидке виділення», з його допомогою можна виділити будь-яку схожу за кольором область зображення. Клацніть один раз на кольорі очей, і область буде виділена автоматично. На панелі можна вибрати «Виключити з виділеної області» для коригування виділення.
4
Використовуйте інструменти групи «Лассо», наприклад «Магнітне ласо». Виберіть інструмент, клацніть один раз на кордоні зіниці і кольору, проведіть по колу і замкніть її подвійним клацанням миші. Якщо форма зіниці на фотографії близька до круглої, можна використовувати інструмент «Овальний виділення», підібрати потрібний розмір області та просто клацнути їм по зіниці.
5
Використовуйте виділення в режимі маски. Для цього клацніть по кнопці «Маска виділення» на палітрі інструментів, виберіть інструмент «Пензель», щоб виділити очі на фотографії. Встановіть максимальну жорсткість і відповідний розмір пензлика. Форму кисті використовуйте круглу. «Прорисуйте» потрібну область на фото, якщо необхідно, подкорректируйте її за допомогою гумки. Виділена область буде пофарбована в червоний колір. Знову натисніть на кнопку «Маска» на палітрі. Промальована область перетвориться на виділену.