Як назвати дитину в Хрещення. Як назвати дитину церква про ім'я.

Волею Господа кожній людині судилося два ангела-хранителя. Один - коли людина народжується, другий - коли його хрестять. Іменем другого - святого, називають немовляти. Його, що наблизився до Бога своєю праведністю, вважають покровителем небес і оберегом того, кому даровано його ім'я.
Інструкція
1
Здавна на Русі правом наречення немовляти володів священик на водохресному обряді. Сучасні батьки можуть самостійно вибрати, як назвати дитини в Водохреще.
2
Готуючись до хрещення, ім'я дитині можна вибрати в святцях - календарі святих. В них всяке ім'я - ім'я святого, якого канонізувала свята Церква.
3
Незважаючи на різноманіття порад про те, як назвати дитини в день його хрещення, правильним вибором стане не сліпе слідування календарем або деколи суперечать один одному традиції, а покора і любов до найсвятішого.
4
Не варто засмучуватися, якщо при народженні або хрещенні дитини відсутня згадка про який-небудь святому. Часовий інтервал у проміжку з дня народження до дня хрещення і протягом трьох днів після нього (від тижня до місяця) напевно передбачає поминання церквою святого, ім'ям якого можна назвати дитини .
5
Іноді батькам дуже важко зважитися вибрати ім'я одного з святих для дитини . Може трапитися так, що того імені, яке хотіли б дати, немає у святцях. Тоді право вибору імені дитини необхідно надати батюшці. Таким чином, ім'я, яке вибрали батьки, буде для мирських відносин, а ім'я, дане при хрещенні - для церковних.
6
Над дитячим ліжком як оберіг необхідно повісити іконку святого, ім'ям якого названо малюк, і просити про участь в житті підопічного йому дитини . У міру дорослішання дитини йому треба розповідати про значення його імені та святому, який оберігає і зберігає його.
7
В день поминання святого зазвичай святкують День Ангела або іменини. Цей день, як правило, вимагає виконання християнських процедур відвідин храму, сповіді і причастя. В тому випадку, коли святий поминається кілька разів на рік, іменини святкують в той день, який ближче всіх до дня народження.
8
Навіть зваживши всі «за» і «проти» при виборі церковного імені для дитини , яким він буде названий в своє хрещення, не можна забувати і про те, що ім'я це має подобатися обом батькам . Тоді воно не доставить дитині клопоту ні в дитячому віці, ні в дорослому.