Як використовувати термобігуді.

Термобигуди - це справжня знахідка для жіночої краси. Використовуючи їх, ви можете не тільки за лічені хвилини отримати красиві локони, але і протягом усього часу, поки бігуді будуть «працювати», займатися чимось іншим.
Інструкція
1
Для того щоб ваша зачіска вийшла саме такою, як вам хочеться, дуже важливо правильно підібрати термобигуди. В першу чергу врахуйте, що розмір кожного завитка буде залежати від їх довжини окружності.
2
Поки термобигуди нагріваються, необхідно підготувати волосся, щоб укладання була більш стійкою і пружною. Для цього на волосся нанесіть спеціальний засіб для укладки, керуючись вказаною на упаковці інструкцією. Врахуйте, що кошти з сильнішою фіксацією (гелі) допоможуть створити більш виражені локони. Засоби з меншим ступенем фіксації (муси) дозволять створити максимально природні локони. Щоб засіб для укладання краще розподілилося по волоссю, використовуйте гребінець з широкими зубцями.
3
Для того щоб використання термобігуді було максимально зручним, розділіть волосся на частини. Спочатку відокремте нижню частину волосся від верхньої і накрутіть на бігуді саме нижню частину. Для накручування волосся відокремте пасмо від нижньої частини і підійміть її в сторону і вгору. Помістіть бігуді в сантиметрі від кінчиків волосся і накручуйте волосся у напрямку до голови. Пасмо тримаєте туго натягнутою. Зафіксуйте шпилькою і переходите до накручування наступного пасма. Накручувати верхню частину волосся варто лише тоді, коли ви накрутили на бігуді все волосся з нижньої частини.
4
У випадку якщо ви хочете, щоб локони були спіральними, перед накручуванням кожне пасмо закрутіть по спіралі.
5
Бігуді на волоссі потрібно залишити до їх повного охолодження. Це займе приблизно 20 хвилин.
6
Починайте знімати термобигуди з передньої частини голови, акуратно знімаючи шпильки і розкручуючи пасма.
7
Для того щоб укладання трималася довше, кожен локон окропити лаком для волосся.
8
Після того, як всі бігуді будуть зняті, акуратно укладіть все локони пальцями, красиво розподіливши або ж трохи розпушивши, щоб укладання була більш природною. Ще раз збризніть волосся лаком.
Зверніть увагу
Тільки врахуйте при використанні термобигуди головне - бігуді ці занадто гарячі, тому є велика ймовірність ними обпектися при їх використанні. Або ви можете використовувати спіральні термобигуди, тоді ваші довге волосся перетворяться в ефектні спіралеподібні кучері.
Корисна порада
Термобигуди накручують тільки на чисте волосся. Бажано після застосування шампуню використовувати кондиціонер - він зробить волосся більш м'якими і слухняними, а також покриє їх захисною плівкою. Якщо ви використовуєте термобигуди постійно, то перукарі радять ретельніше доглядати за волоссям, щоб вони не страждали від підвищених температур.