Як назвати хвилястого папужки.

Вибравши собі улюбленця серед хвилястих папуг, варто задуматися і про ім'я вашого нового друга. До вибору клички слід поставитися дуже серйозно, адже звертатися до папужці по імені, обраному одного разу, доведеться багато років. І його кличка повинна подобатися не тільки вам, але і самої птахові.
Інструкція
1
Бажано виключити зі списку потенційних варіантів імена всіх близьких і далеких родичів, а також знайомих і друзів, які можуть побувати у вас в гостях. По-перше, це дозволить уникнути образ з боку власника імені, адже комусь буде неприємно, що в його честь назвали птицю. А хтось навпаки буде засмучений, що його не удостоїли такої честі. А, по-друге, не слід допускати плутанини, особливо якщо ви плануєте навчити папугу говорити.
2
Можна, наприклад, дати папужці ім'я на честь героя вашого улюбленого серіалу або книги. Орландо, Рікардо прекрасно підійде для пернатого друга, і не буде асоціюватися ні з ким із знайомих, тільки врахуйте, що вимовити таке ім'я папузі може бути не під силу.
3
Якщо ви придбали одразу пару папуг, то можна назвати птахів в честь легендарних героїв чи історичних осіб, пов'язаних між собою. Наприклад, Кай і Греда, Боні і Клайд і так далі.
4
Частенько господарі називають папугу жартівливим прізвиськом, таким як Буркун, Пампушка та інші. У такому випадку варто бути акуратніше, адже з віком повадки птаха змінюються. Пройде час, і ваша Пампушка може стати досить худенькою.
5
Перш ніж давати папузі чоловіче або жіноче ім'я, уточніть підлогу вашого вихованця. Нерідко буває, що колишній Кеша починає висиджувати яйця і стає вже не Кешей, а Інокентій.
6
Якщо ви припускаєте навчати птицю людської мови, то до вибору імені для вашого друга варто поставитися ще серйозніше. Найкраще буде зупинитися на короткому прізвисько, в якому буде багато шиплячих, і яке буде добре помітно на слух. Найбільш легкі для вимови з точки зору птиці шиплячі приголосні і голосні «е» і «и». А труднощі у папуг викликають свистячі приголосні, а також «м», «н», «л» і «о». Тому непоганим варіантом будуть імена Ріки, Шурик, Жорик, Яша, Чікі, Кеша, Шері. Коли ваш папуга навчиться говорити, то легко зможе освоїти вимова власного імені і буде постійно повторювати його під час спілкування зі своїм господарем. Якщо у вас пара птахів, тоді необхідно дати їм імена, які будуть сильно відрізнятися за звучанням, щоб пташки не плуталися, і їм було простіше запам'ятати свої прізвиська.