Як вибирати хокейні ковзани.

У хокейному спорті будь-яка частина амуніції важлива для успішного проведення змагань. Неодмінний атрибут будь-якого хокеїста - це ковзани. Процес підбору ковзанів індивідуальний, але основні правила, як підібрати хокейні ковзани читайте далі.
Інструкція
1
З усіх видів ковзанів хокейні - найміцніші. Це й не дивно, адже ковзани хокеїста захищають ноги від удару ключкою або шайбой.Первое, що впливає на ваш вибір - розмір ковзанів. Як правильно його підібрати? Якщо ви вибираєте ковзани для себе, то можете брати і на пів розміру менше і впритул, так як з часом вони стануть трохи вільніше. Але якщо ви берете ковзани для дитини, який тільки починає свій шлях у хокеї - беріть на пів розміру більше. Але якщо ж ви візьмете ковзани на виріст - ви ризикуєте зробити катання для дитини мукою і тим самим відштовхне його від хокею.
2
Другий момент - жорсткість черевика коника. За ідеєю, ковзани для хокею повинні бути жорсткими, але професіонали часто вибирають відносно м'які, щоб було зручніше маневрувати на хокейному ковзанці під час матчу. Є черевики з нових матеріалів, які під час катання розігріваються і приймають форму ноги.
3
Третє. Форма лез теж дуже важлива. Якщо ви звикли кататися на горизонтальних лезах, то не варто купувати ковзани з лезом, що переміщує центр ваги на мисок. Ви не зможете звикнути до такої форми і будете весь час падати.
Корисна порада
Якщо ви дійсно серйозно будете займатися хокеєм, то вибирайте фірми, що спеціалізуються на випуску хокейної амуніції, а не в цілому на спортивному одязі.