Як зробити розчин для лінз самому. Чим замінити розчин для лінз.

Забудькуватість - часто зустрічається проблема. Наприклад, в поспіху збираючись куди-небудь з ночівлею, можна забути взяти із собою розчин для лінз. Рано чи пізно їх доведеться знімати, а без розчину вони просто засохнуть. Можна приготувати такий розчин самостійно.
Вам знадобиться
  • контейнери для лінз, вода, сіль
Інструкція
1
Підготуйте стерильні контейнери для лінз, щільно закриваються кришкою. Якщо ви забули розчин разом з контейнерами, обов'язково знайдіть заміну і продізінфіціруйте знайдену ємність. Для цього ретельно промийте її і прокип'ятіть близько десяти хвилин. Закип'ятіть бажано фільтровану воду і дайте їй охолонути. В гарячу воду класти лінзи можна.
2
Після цього приготуйте фізіологічний розчин. Для цього додайте у воду сіль порціями. Кожну наступну порцію додавайте лише після того, як попередня розчиниться.
3
Пам'ятайте, що всі предмети, що контактують з розчином, повинні бути, по можливості, продізінфіціровани. Для цього ложку, якою ви додаєте сіль в розчин, добре прокип'ятіть, щоб усунути більшу частину мікробів.
4
Коли розчин буде нагадувати звичайний засіб для зберігання лінз, можете помістити в нього лінзи і щільно закрити ємність або контейнери.
5
Якщо у вас жорсткі лінзи, замініть розчин звичайної холодною водою з-під крана. Але сиру воду в якості розчину ні в якому разі не можна використовувати, якщо лінзи м'які. Це може привести не тільки до псування лінз, але і до різних інфекційних захворювань очей.
6
Після того як лінзи знаходилися в розчині, який був зроблений вами самостійно, якщо це можливо, помістіть їх в покупної розчин і зачекайте кілька годин, перш ніж одягнути їх знову. Якщо такої можливості немає, то, одягнувши лінзи, уважно стежте за очима: при перших проявах сухості чи дискомфорту зніміть лінзи.
7
Користуйтеся розчином, приготованим самостійно, тільки у виняткових випадках. Якщо є можливість використовувати покупної розчин, то вдавайтеся до неї. У деякий випадках, наприклад, при підвищеній чутливості очей і різкому їх реагуванні на компоненти розчинів, при алергії, гноїння і т.д. саморобний розчин використовувати не можна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IvZ4m_WrTJA