Як зберегти овал обличчя.

Чіткий, що не обвислий і без другого підборіддя овал особи - створює враження молодості, навіть якщо дамі далеко за сорок. Якщо шкіра в нижній частині особи підтягнута, то навіть зморшки біля очей стають менш помітні. Є два шляхи зберегти овал особи - підтримувати еластичність шкіри за допомогою процедур і засобів для спеціального догляду або за допомогою щоденних вправ, нескладних, але дієвих.
Інструкція
1
Для збереження пружності щік тренуйте жувальну м'яз. Ті навантаження, які ми відчуваємо під час процесу пережовування їжі, недостатні. Ця м'яз досить важка і, поступово ослабляючись під дією сили тяжіння, провисає і створює ефект «брилів» - відвислих складок шкіри на підборідді. З цією м'язом пов'язані й інші - скронева і три вушних. Виконання спеціальних вправ для них дозволить не тільки підтягти м'язи в нижній частині особи, але й усунути мімічні зморшки навколо очей.
2
Одним з найефективніших вправ для жувальної м'язи є ворушіння вухами. Сядьте в спокійній обстановці, розслабтеся і уявіть подумки, як ваші вуха піднімаються, намагайтеся допомогти їхньому руху м'язами особи. Постарайтеся відвести вуха назад, розширюючи щоки. Помітного руху з першого разу може не вийти, але в процесі щоденних тренувань у вас все вийде.
3
М'язи, відповідальні за овал особи можна тренувати і виконуючи наступну вправу. Притисніть середніми пальцями рук куточки губ. Спробуйте розтягнути губи в усмішці, піднімаючи куточки їх вгору у напрямку до скронь, м'язи при цьому повинні напружитися, але шкіра на обличчі рухатися не повинна. Затримайте свою посмішку на 6-8 секунд, вважаючи до 6, поверніться повільно у вихідне положення. Проробляйте таку вправу по 10-15 разів щодня.
4
Щільно стисніть губи і сформуйте під верхньою губою кульку з повітря. Покатайте його під правою і лівою щокою, нижньої і верхньої губою. Передохніте пару секунд і знову повторіть вправу. Зробіть його 20 разів. Воно послужить відмінною профілактикою обвісаніюя щік, допоможе розгладити складки носогубного трикутника, виправить лінію підборіддя.
5
Зберегти овал особи допоможуть посмішки і поцілунки. Фізіологи стверджують, що при поцілунку задіяно близько 30 лицьових м'язів, а при посмішці - близько 40. Тому цілуйтеся і посміхайтеся від душі, це відмінна гімнастика, що дозволяє зберегти чітко окреслене підборіддя і щоки.