Як визначити знижену кислотність.

Для того щоб визначити знижену кислотність , можна піти в поліклініку і здати відповідні аналізи. Але крім спеціальних досліджень існує ряд ознак, за якими самостійно можна діагностувати у себе знижену кислотність .
Інструкція
1
Якщо після прийому їжі у вас часто буває нудота і блювота, то цілком ймовірно, що у вас знижена кислотність .
2
Проаналізуйте відчуття після їжі: якщо ви відчуваєте важкість у шлунку, або часто після прийоми їжі виникає відчуття розпирання, можна підозрювати у вас знижену кислотність .
3
Схильність до запорів, іноді несподівані диспепсичні розлади, можуть також свідчити про те, що кислотність шлункового соку нижче норми.
4
Кропив'янка як різновид харчової алергії, висипання на шкірі після їди, почервоніння і свербіж - всі ці ознаки часто повторюваної харчової алергії можуть наштовхнути на думку про зниженій кислотності.
5
Неважливо, якого виду грибкові захворювання вас турбують - це може бути грибок на ногах, або нігтьової грибок, може бути хронічна молочниця або інший вид грибкового захворювання. Але в будь-якому випадку це може бути симптомом того, що порушений захисний бар'єр організму, а причиною явища може бути знижена кислотність .
6
Подивіться на себе уважно в дзеркало - якщо останнім часом ви бачите розростається сіточку кровоносних судин на носі або в області щік, проаналізуйте свій фізичний стан і зверніть увагу на наявність інших симптомів зниженій кислотності. Часто саме зовнішні ознаки можуть служити індикатором цієї проблеми.
7
Якщо ви страждаєте від розсипи вугрової висипки, акне, якщо на тілі періодично з'являються фурункули - можна думати про зниженій кислотності шлункового соку.
8
Надлишкове газоутворення після їди в верхньому відділі кишечника також можуть бути симптомом цієї проблеми.
9
Наявність в калі непереварених залишків - явна ознака захворювання.
10
Частий свербіж навколо ануса - також може бути симптомом зниженої секреції.
11
Якщо ви страждаєте на анемію, це може бути викликано поганим всмоктуванням заліза в кишечнику, обумовленим низькою кислотність ю шлункового соку.
12
Наявність дисбактеріозу також говорить про проблеми з кислотність ю.
13
Підвищена потреба в кислих, гострих, солоних продуктах може говорити на користь низької кислотності шлункового соку.
Для перетравлення їжі та вилучення з неї всіх необхідних і корисних для організму речовин залози шлунка продукують сік. Він містить соляну кислоту, ферменти, ряд мінеральних солей і слиз, що запобігає стінки шлунка від роздратування кислотою. Однак деякі захворювання травної та нервової системи змінюють кількісний і якісний склад шлункового соку і призводять до його підвищеної або зниженої кислотності.
Інструкція
1
Кількість шлункового соку і його кислотність залежать від складу їжі. Найбільший його обсяг виробляється при вживанні м'яса і менше при вживанні хліба. Однак різні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту змінюють пропорції шлункового соку і? відповідно? процес травлення.
2
При зниженій кислотності шлункового соку їжа не здатна перетравлюватися і розщеплюватися на всі складові компоненти. Минаючи шлунок, вона потрапляє в кишечник, вже обсіменіння бактеріями, оскільки бактерицидні (знезаражувальні) властивості шлункового соку через зниженій кислотності відсутні або знижені. Це призводить до гниття їжі і процесу бродіння, який супроводжується проносами, бурчанням, здуттям і метеоризмом.
3
Через слабкий травного процесу при зниженій кислотності шлункового соку, кожний прийом їжі приносить відчуття тяжкості, відрижку тухлим, неприємний присмак у роті, зниження апетиту. Через недостатнє засвоєння корисних речовин приєднуються багато дефіцитні стану - анемія, демінералізація організму, авітамінози.
4
Підвищена кислотність шлункового соку проявляється іншими симптомами. Найчастіше мучить печія, відрижка кислим, рідше блювота. Через роздратування соляною кислотою стінок шлунка велика частина їжі викликає різкі болі. Ці ж болі виникають на голодний шлунок, оскільки соляна кислота починає переварювати клітини шлунка і вночі.
5
Підвищена кислотність шлункового соку відрізняється моментальними болями після прийому їжі, тоді як при зниженій кислотності біль може проявитися через 30-40 хвилин і пов'язана з нетравленням їжі. В стабілізації роботи травної системи дуже важливо диференціювати ці два стани, оскільки основним у лікуванні шлункових проблем є дієтотерапія. Однак не всі продукти однаково корисні при підвищеній і зниженій кислотності шлункового соку.