Як займатися в тренажерному залі.

Дана стаття допоможе людям, які вперше прийшли в спортзал і не знають з чого почати заняття.
Вам знадобиться
  • 1) Близько 250 рублів для одного відвідування спортзалу.
  • 2) Шорти, шкарпетки, кеди, майка:)
  • 3) Намагання.
Інструкція
1
Першим ділом, починаючи заняття в гойдалці, необхідно роздивитися і відзначити наявність або відсутність необхідних вам тренажерів. Для першого заняття досить наявність штанги, гантель різних ваг, лави для преса. По можливості налагодьте контакт з тренером, так як він допоможе скласти приблизну програму на перші місяці тренувань і при введенні нових вправ підкаже правильну техніку виконання. Якщо для вас зручніше приходити в качалку з уже готовим планом тренувань, то подальші поради вам дуже допоможуть.
2
Огляділися. Настав час приступити до практичної частини тренування. Далі все буде залежати від цілей, які ви переслідуйте, приходячи в спортзал. Якщо вам потрібно зігнати жир, то кількість повторів необхідно збільшити до 15-20 і робити їх в підвищеному темпі з відносно невеликими вагами. Якщо ж ви хочете наростити первинну масу, то необхідно робити вправи з великими вагами. В наступному кроці ми розглянемо базові вправи, які рекомендуються новачкам.
3
Нижче наведено список базових вправ. Виконувати їх допустимо в будь последовательності.1. Присідання зі штангою. Присідання виконуються зі штангою, заздалегідь покладеної на плечі. Ноги на ширині плечей паралельно (кому як зручно). При присіданні коліна візуально не повинні йти за шкарпетки. Вправа необхідно виконувати із середнім темпом з нормальним диханням. Даною вправа розвиває нижні м'язи спини і чотириглаву м'яз бедра.2. Жим штанги лежачи. На перших тренувань дану вправу рекомендується виконувати з вагою нижче робочого, щоб виключити різного виду травми.3. Підтягування широким хватом відмінно розвиває м'язи спіни.4. Прес. Згинання тіла лежачи на плоскій скамье.5. Жим штанги стоячи або "Армійський жим" дозволяє прокачати дельтовидні м'язи і всі плечі в цілому.
Зверніть увагу
Перший тиждень тренувань намагайтеся не перенапружувати м'язи. Працюйте в спокійному режимі.
Корисна порада
Пам'ятайте, що м'язи ростуть у сні, і зростання це залежить від кількості з'їденої вами їжі. Чим більше білків в їжі, тим більшим буде зростання м'язів.